Darmowe spiny od sportingbet

 • Promocja od Sportingbet - darmowe spiny 150 darmowych spinów każdego dnia w Sportingbet
  • Aktywne promocje / Autor Paweł Majewski

  Jeśli szukasz promocji, w której możesz dostać darmowe spiny to trafieś idealnie. Każdego dnia w sportingbet można dostać nawet 100 darmowych spinów ! Co więcej w specjalnej wrześniowej promocji możesz pomnożyć swoją pulę free spinów. Jeśli będziesz grał regularnie i kilka godzin na zdobywanie punktów na slotach możesz uzyskać 150 darmowych spinów dziennie. Jak to działa ?

  Punkty w Sportingbet

  Za każde postawione €5 na dowolnym slocie w kasynie sportingbet otrzymujesz 1 punkt. Punkty wliczane są do Twojej dziennej puli i w zależności od stanu konta otrzymujesz darmowe spiny na grę dnia. Liczba spinów zależna jest od liczby punktów, którą uda Ci się zabrać w ciągu jednego dnia. Jeśli zgromadziłeś na swoim koncie od 0,5 do 49,9 punktów otrzymasz 3 punkty + 2 w ramach wrześniowej promocji. Jeśli Twoje konto punktowe mieści się w zakresie 50 – 199.9 otrzmasz 15 + 8 darmowych spinów do końca września, kolejny zakres to 200 – 499.9 punktów i wchodząc w niego dostajesz 75 darmowych spinów, konto punktowe od 500 do 999.9 punktów daje Ci 150 darmowych spinów. Jeśli przekroczysz 1000 punktów dostaniesz 150 spinów do wykorzystania w grze miesiąca.

  Gry wchodzące w skład promocji Sportingbet

  Do promocji wliczają się najpopularniejsze gry od szanowanego NetEnt. We wtorki i piątki darmowe spiny możesz wykorzystać na kultowym starburst, poniedziałek i sobota to dni, w które możesz spróbować zagrać w mniej znaną attraction, darmowe spiny od sportingbet możesz również wykorzystać w czwartek i niedziele grając w dead or alive, a w środę spróbować swoich sił w real steal. Grą miesiąca wg sportingbet został Bigbang. Wszystkie te gry powinny być znane fanom kasyn. Może darmowe spiny spowodują, że dopracujesz swój system gry i odnajdziesz nowy ulubiony slot.

  Kod bonusowy Sportingbet

  Może zdarzyć się tak, że jeszcze nie otworzyłeś konta w sportingbet. W takiej sytuacji możesz to zrobić korzystając z naszego linku partnerskiego. Wykorzystując tę opcje odblokujesz najwyższe możliwe bonusy. W ramach pakietu otrzymasz bonus na zakłady 150 PLN, 400 PLN na akumulatory, Poker bonus 1000 €, do 1200 PLN bonusu w Kasynie i przede wszystkim 10 spinów bez depozytu !.

  O autorze: : Paweł Majewski