10 000 punktów gracza do zdobycia w PZBuk

Promocja PZBuk zgarnij 10 000 punktów gracza

Zaskakujący awans Ajaxu w pierwszym dniu ćwierćfinału Ligi Mistrzów dał wiele do myślenia typerom. Stoimy teraz przed pytaniem: Tottenham czy Manchester City? Manchester, by awansować jest zmuszony osiągnąć wynik 2:0, 3:0 lub 3:1. To najbardziej prawdopodobne wyniki w scenariuszu City. Z okazji Ligi Mistrzów bukmacher PZBuk ma specjalną propozycję.

W celu zapisania się do promocji należy założyć konto. PZBuk oferuje proces szybkiej rejestracji bez konieczności weryfikacji dokumentów na początku. Warto skorzystać z kodu promocyjnego, który powiększa bonus powitalny.

Jak zgarnąć nagrodę?

Na wstępie w artykule promocyjnym na stronie PZBuk należy kliknąć przycisk “zapisz się”. W kolejnym kroku wpłać i postaw min. 100 PLN na zakład wielokrotny z min. kursem 2.0. Nie ma określonych warunków co do dyscyplin, na które trzeba postawić. Gdy spełnisz te warunki, niezależnie czy kupon będzie wygrany czy przegrany otrzymasz 10000 punktów gracza.

Czy nagroda 10000 punktów to dużo?
By w ogóle dostać się do sklepu gracza w PZBuk trzeba mieć założone konto. Szukając możliwości wymiany owej nagrody, znalazłem odpowiedź w zakładce moje konto – bonusy – sklep gracza. 10000 możemy śmiało wymienić na freebet o wartości 5 PLN. Dodatkową opcją na zbieranie punktów gracza jest weryfikacja dokumentów 1000 punktów, weryfikacja telefonu i maila 600 punktów. Za regularne zakłady także otrzymamy punkty.