100 PLN na sporty wirtualne w LV BET

Bonus 100 PLN na sporty wirtualne w LV BET

Niemal każdy legalny bukmacher ma w swojej ofercie zakłady na sporty wirtualne. Niektórzy mają dostępnych nawet 9 dyscyplin do wyboru. Coraz więcej graczy korzysta z virtuali, gdyż dają one możliwość obstawiania o każdej porze.

Nie jest tajemnicą, że bukmacher LV BET słynie z tego, że organizuje promocje dla fanów sportów wirtualnych. Tym razem do zdobycia jest bonus 50 % od depozytu do 100 zł. Rejestrując się u tego bukmachera używając kodu bonusowego można otrzymać również inne bonusy: 20 zł bez depozytu i do 1500 zł od pierwszych dwóch depozytów.

Bonus na sporty wirtualne

Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne- wszystkie te dyscypliny obstawisz w sportach wirtualnych LV BET. Warto spróbować swoich sił w virtualach zwłaszcza, że bukmacher przygotował promocję, w której gracz otrzyma 50 % swojego wkładu do 100 zł. Jakie są warunki otrzymania bonusu?

Należy w dniach od 19 do 22 lutego 2019 roku postawić zakład na sporty wirtualne z minimalną wpłatą 20 zł. Gracz otrzyma bonus, który wraz z depozytem znajdzie się w saldzie środków bonusowych. Freebet podlega sześciokrotnemu obrotowi na ofertę sportów wirtualnych.

Promocja LV BET to ciekawa propozycja dla fanów sportów wirtualnych. Niestety wśród bukmacherów wciąż jest organizowanych mało akcji specjalnych na virtuale. Niestety odstraszać może wymóg aż sześciokrotnego obrotu otrzymanymi środkami.