+14% do wygranych w aplikacji LV BET

+ 14% do wygranych w Aplikacji LV BET

Trwają rozgrywki europejskich lig piłkarskich. Najlepsze drużyny we Włoszech, Hiszpanii czy Anglii walczą o mistrzowskie tytuły. Rozgrywki te cieszą się dużą popularnością wśród polskich kibiców.

By emocje były jeszcze większe, bukmacher LV BET przygotował promocję Topowa Liga Europejska, w której co weekend można zwiększyć swoją wygraną z zakładów na europejskie ligi o 14 %. Nie jesteś jeszcze graczem LV BET? Zarejestruj się korzystając z naszego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz bonus 30 zł bez depozytu.

Stawiaj na europejskie ligi piłkarskie w LV BET

LV BET w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki dorzuca 14 % do wygranych za zakłady postawione w aplikacji mobilnej. Co tydzień bukmacher będzie informował na rozgrywki której z europejskich lig piłkarskich obowiązuje promocja.

Kalendarz promocji Topowa Liga Europejska:

  • 1-4.02.2019- 1. liga angielska
  • 9-10.02.2019- 1. liga francuska
  • 15-17.02- 1. liga niemiecka
  • 23-24.02.2019- 1. liga włoska

Stawiając zakłady w aplikacji LV BET na wyżej wymienione ligi w dniach, których obowiązuje dana promocja, buk doda 14 % do wygranej z zakładów. W akcji brane są pod uwagę zakłady przedmeczowe, na żywo, kupony pojedyncze i kupony kombi.

Zdecydowanie polecamy promocję LV BET. Topowa LIga Europejska daje możliwość grania za 100% stawki wkładu gracza. Przykładowo, gracz stawia zakład za 100 zł, stawka zakładu będzie wynosić 100 zł.