+14% do wygranych w aplikacji na PGE Ekstraligę w LV BET

+14 % do wygranych w aplikacji na żużel

Żużel jest sportem charakterystycznym dla naszego kraju, nie wszędzie w Europie mamy okazję oglądać mecze na tak wysokim poziomie. Najlepsi, światowej klasy kierowcy ścigają się właśnie w Polsce. W wielu miastach takich jak Toruń, Częstochowa czy Zielona Góra czarny sport jest na pierwszym miejscu popularności. Już od piątku 5 kwietnia 2019 startuje oferta specjalna związana z zakładami na PGE Ekstraligę.

Jeśli myślisz o tym by wziąć udział w akcji promocyjnej, a nie masz jeszcze konta u jej organizatora to mamy dla Ciebie propozycję. Skorzystaj z kodu promocyjnego LV BET a otrzymasz specjalny bonus powitalny w postaci bonusu bez depozytu 20 PLN.

Większa wygrana na mobile w LV BET

Warunki promocji są proste. W dniach 5 – 7 kwietnia postaw kupon przez aplikację LV BET zawierający wyłącznie mecze 1 kolejki PGE Ekstraligi, a gdy się Tobie powiedzie bukmacher powiększy wygraną o 14%. Uwaga, jeśli na kuponie znajdzie się typ spoza wyznaczonej kolejki żużla, kupon nie zakwalifikuje się. W promocji tej biorą udział zarówno kupony przedmeczowe, a także zakłady na żywo opłacone tylko ze środków rzeczywistych.

Wyścigi objęte ofertą specjalną:

 • 5 kwietnia 18.00
  Falubaz Zielona Góra vs Get Well Toruń
 • 5 kwietnia 20.30
  Włókniarz Częstochowa vs Truly.work Stal Gorzów
 • 7 kwietnia 16.00
  Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław
 • 7 kwietnia 19.00
  Speed Car Motor Lublin vs Mr Garden Grudziądz

Czy łatwo obstawiać żużel?

Jeszcze do niedawna było to bardzo proste, na swoim torze wygrywał gospodarz. Od jakiegoś czasu na torze obowiązkowa jest obecność komisarza, który czuwa przede wszystkim nad równością toru. Nierówny tor niegdyś dawaj znaczną przewagę gospodarzom. Standard nawierzchni wyrównuje szanse obu drużyn. W przypadku 2 pierwszych meczów kurs na gospodarzy jest bardzo niski, dla znawców speedwaya okazją mogą być zakłady na gości z kursem powyżej 5.0.