+14 % do wygranych w LV BET na mecze reprezentacji Polski

+ 14 % do wygranych zakładów na mecze reprezentacji w LV BET

Polscy piłkarze rozpoczynają eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Pierwsze spotkanie już w czwartek 21 marca 2019. Rywalami biało-czerwonych będzie Austria- najsilniejszy rywal w grupie eliminacyjnej. Następne spotkanie, zaledwie kilka dni później z drużyną Łotwy.

Kibice już nie mogą doczekać się pierwszego gwizdka i mocno wierzą w zwycięstwo naszych piłkarzy w obu spotkaniach. Również bukmacher LV BET włączył się w wspieranie piłkarzy i przygotował promocję, w której dodaje do wygranych postawionych w aplikacji na mecz Austria – Polska, Polska – Łotwa 14 %. Skorzystaj z tej promocji i innych bonusów jakie oferuje bukmacher dla nowych graczy. Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy a otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł.

Postaw zakład na mecze Polaków w LV BET

Pierwsze eliminacyjne spotkanie piłkarzy zostanie rozegrane w Wiedniu na Ernst Happel Stadion. Start o godzinie 20:45. Natomiast mecz z Łotwą odbędzie się 24 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Trudniejszym rywalem zdecydowanie wydaje się być Austria, to tę drużynę stawia się jako faworyta czwartkowego spotkania, zatem Polacy muszą dać z siebie wszystko.
By jeszcze podkręcić emocje związane z meczami reprezentacji można skorzystać z promocji bukmachera LV BET. Dodaje on w dniach rywalizacji naszej kadry 14 % do wygranych w aplikacji. Promocja obowiązuje w czwartek 21.03 od godziny 18:45 do 22:45 i w tych samych godzinach w niedzielę 24.03. Dotyczy zakładów postawionych na mecz Austria – Polska i Polska – Łotwa oraz innych spotkań eliminacji dostępnych w ofercie w czasie trwania promocji.

Stawiając zakłady na wymienione zdarzenia przez aplikację mobilną bukmacher do stawki zakładu doda kwotę 13,63 %, co da stawkę 100 % wkładu gracza. Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych, live, pojedynczych i kombi.