+14% na Formułę 1 w aplikacji LV BET

+14 % do wygranych w aplikacji na zakłady na F1 w LV BET

Już w niedzielę 14 kwietnia 2019 w Chinach odbędzie się trzecie w tym sezonie Grand Prix Formuły 1. Będzie to wyjątkowy dzień, gdyż wyścig w Szanghaju będzie tysięcznym w historii tego sportu.

Ten specjalny wyścig postanowił uczcić także bukmacher LV BET. Przygotował promocję, w której typując Formułę 1 w aplikacji buk powiększy wygraną o 14 %. Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe bonusy zarejestruj się u tego bukmachera i wpisz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy. Otrzymasz wyjątkowy bonus bez depozytu.

Typuj F1 w LV BET i wygrywaj więcej

Promocja dotyczy zakładów postawionych w dniach 12-14 kwietnia 2019 do godziny 15:00 przez aplikację LV BET. Stawiając przez nią zakłady na wydarzenia Formuły 1 Grand Prix Chin bukmacher doliczy do stawki +13,63 %, co w efekcie da stawkę 100 % twojego wkładu.

Do promocji liczą się zakłady przedmeczowe, na żywo, kupony pojedyncze i kombi w obrębie wydarzeń GP Chin.

Kursy na zakłady na Formułę 1

Sezon 2019 F1 budzi wielkie zainteresowanie fanów tego sportu w Polsce. Po 8 latach przerwy do ścigania wrócił Robert Kubica. Niestety bolid Polaka jeżdżącego w barwach ekipy Williamsa pozostawia wiele do życzenia, co oczywiście jest widoczne w wynikach. Nie zmienia to jednak faktu, że wyścigi to ogromne emocje, dlatego wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce dysponują zakładami na wydarzenia związane z poszczególnymi Grand Prix. Możemy typować nie tylko zwycięzcę wyścigu, ale również to czy zawodnik zostanie sklasyfikowany lub kto wykona najszybsze okrążenie.