5000 PLN od TOTALbet na Ekstraklasę

TOTALbet promocja Ekstraklasa 5000 PLN do podziału

Długie tasiemki budzą wiele emocji, gdyż trafić je to nie lada wyczyn. Wśród typerów są zwolennicy krótkich kuponów, które trafia się częściej lecz wygrana nie jest znaczna, są także tacy, którzy obstawiają wiele pozycji nastawiając się na dużą wygraną. Wiąże się to z większym ryzykiem oraz przypomina coraz bardziej loterię. Dla graczy lubiących duże emocje TOTALbet przygotował coś specjalnego.

Czy masz już konto u tego bukmachera? Jeśli nie to skorzystaj z kodu promocyjnego TOTALbet, a otrzymasz bonus większy o 100 PLN. Przy wpłacie 100 PLN otrzymasz na konto gracza aż 300 PLN.

Taśma na Ekstraklasę w TOTALbet

Jeśli w dniach 01.04.2019 – 03.04.2019 obstawisz min. 3 mecze Ekstraklasy, które odbywają się 2 oraz 3 dnia kwietnia weźmiesz udział w promocji z pulą 5000 PLN. Kupon należy zawrzeć w TOTALbet za dokładną kwotę 49 PLN z kursem minimalnym na jedno zdarzenie 1.20 tylko za środki z depozytu.

100 osób, które spełnią wyżej wypisane warunki i których kupony będą miały największą liczbę zdarzeń i okażą się przegrane wezmą udział w podziale puli 5000 zł.  Jeśli będzie więcej kuponów z równą liczbą zdarzeń, decydujący będzie kurs łączny tych kuponów.

W akcji bierze udział tylko 1 kupon danego użytkownika, ten który został zawarty najwcześniej.