LV BET Fame MMA 5 – zakłady bukmacherskie

Fame MMA zakłady bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA. Piąta już edycja tego widowiska odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Kto będzie walczył? Jak szanse na zwycięstwo poszczególnych zawodników oceniają bukmacherzy? Sprawdziliśmy kursy na Fame MMA w LV BET i mamy dla was specjalny ekskluzywny bonus na zakłady na Fame MMA 5.

20 PLN na sporty wirtualne + 20 PLN na start  + 1500 PLN za rejestrację w LV BET
Kod promocji: VIPLB

Zakłady na Fame MMA

Niewiele osób spodziewało się, że gala w której udział biorą w większości amatorzy osiągnie taką popularność. W galach typu freak fight walczą celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. Im bardziej kontrowersyjny “zawodnik” tym większe zainteresowanie Fame MMA.

Pierwsza gala odbyła się 30 czerwca 2018 w Koszalinie. Od tego czasu zorganizowano już cztery takie widowiska, a kolejna 5. edycja odbędzie się w sobotę 26 października w Trójmieście. Z niecierpliwością czekają na nią użytkownicy zakładów bukmacherskich, którzy bardzo lubią typować ten rodzaj walk.

Bonus LV BET

Jeśli zamierzasz spróbować swoich sił i postawić zakład na Fame MMA koniecznie zarejestruj się w LV BET, gdyż tylko ten bukmacher posiada w ofercie zakłady na to wydarzenie. Zakładając konto z kodem otrzymasz do 1500 zł bonusu od wpłaty i 20 zł bonusu bez depozytu. Ale to nie wszystko. Używając naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji dostaniesz również ekskluzywny bonus na zakłady na Fame MMA 5.

Rejestrujesz konto z kodem promocyjnym LV BET. Następnie wpłacasz depozyt i stawiasz za minimum 100 zł kupon z minimum 4 zdarzeniami tylko na Fame MMA. Minimalny kurs kuponu wynosi 2.50. Jeśli trafisz twoja wygrana zostanie powiększona o 50 % do 50 zł. Pamiętaj, że promocja ta jest przeznaczona tylko dla nowych graczy i będzie aktywna tydzień przed galą Fame MMA 5 i trwać będzie do soboty 26 października do godz. 19:59.

Dodatkowo LV BET przygotował jeszcze jedną promocję na sobotnią galę. Nagrodzi graczy, którzy postawią wygrany zakład z najwyższym kursem na zdarzenia w ramach Fame MMA 5. Nagroda główna to 1500 zł. W sumie bonusy otrzyma 10 osób z najlepszym wynikiem. Promocja trwa do soboty 26.10.2019 do godziny 19:59.

LV BET Fame MMA

Od pierwszej edycji Fame MMA legalny bukmacher LV BET został sponsorem tego wydarzenia. Trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, bo choć pierwsza edycja nie była aż tak popularna to aktualnie praktycznie nie ma w Polsce osoby, która nigdy nie słyszała o galach MMA celebrytów.

LV BET jako wyłączny sponsor tego wydarzenia wśród bukmacherów jako jedyny ma w ofercie zakłady na Fame MMA. Ostatnie dwie gale biły rekordy popularności wśród graczy. Zainteresowały też osoby, które na co dzień nie obstawiają. Dla wszystkich, którzy chcą typować Fame MMA mamy ekskluzywny bonus do wykorzystania na zakłady w LV BET.

Kursy bukmacherskie

Jak szanse na zwycięstwo poszczególnych zawodników ocenia bukmacher LV BET? W niektórych walkach różnice są spore, jak w przypadku walki popularnego youtubera Dawida Malczyńskiego z 20-letnim influencerem Tomkiem Olejnikiem. Kurs na Dawida to 1.07 a na młodego influencera 7.10.

Podobnie jest w przypadku starcia Szymona Kasprzyka, którego szanse na zwycięstwo LV BET ocenia aż na 1.12, zaś jego rywala Krystiana Wilczaka tylko na 5.40. 

Fame MMA 5 – kursy na walki w LVBET

Zawodnik 1Zawodnik 2
Marek “Kruszwil” Kruszel – 1.80Mateusz “Minimajk” Krzyżanowski – 1.92
Marcin Najman – 1.27Piotr “Bonus BGC” Witczak – 3.45
Szymon “Isamu” Kasprzyk – 1.14Marcin “Rafonix” Krasucki – 5.00
Marcin Malczyński – 1.40Marek “AdBuster” Hoffman – 2.75
Dawid Malczyński – 1.07Tomasz Olejnik – 7.10
Kamil “Kasti” Stępiński – 2.90Krystian “Krycha” Wilczak – 1.36
Ewelina “Ewelona” Kubiak – 1.20Monika “Esmeralda” Godlewska – 24.10
Kamil Hassan – 1.40Oleh “Oleg” Riaszeńczew – 2.75
Fame MMA 5 – kursy

Kursy bukmacherskie w LVBET – aktualizacja 25.10.2019, godz. 10.30

Fame MMA zakłady specjalne

LV BET urozmaicił ofertę zakładów na galę Fame MMA o całkiem sporą liczbę zakładów specjalnych. Trzeba przyznać, że są one bardzo nietypowe. Można typować czy Esmeralda Godlewska wyzwie na pojedynek w klatce swoją siostrę Martę Godlewską? Czy Bonus BGC po przegranej walce ogłosi koniec kariery? Czy Marcin “Rafonix” wyjdzie do walki przy piosence Bedoesa “Toy Story”? Jak widać wybór jest naprawdę ciekawy.

Karta walk

Walką wieczoru Fame MMA 5 będzie starcie: Bonus BGC – Marcin Najman

Jesienna gala Fame MMA odbędzie się w hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu. Organizatorzy spodziewają się trybun wypełnionych do ostatniego miejsca. Tak dużą publiczność mają zapewnić kontrowersyjni i popularni zawodnicy.

  • Piotr “Bonus BGC” Witczak – Marcin Najman (walka wieczoru)
  • Marcin Malczyński – Marek “AdBuster” Hoffman (walka o pas kategorii średniej)
  • Dawid Malczyński – Tomek Olejnik (walka o pas kategorii półśredniej)
  • Szymon “Isamu” Kasprzyk  – Marcin “Rafonix” Krasucki
  • Kamil “Kasti” Stępiński – Krystian “Krycha” Wilczak
  • Kamil Hassan – Oleh “Oleg” Riaszeńczew
  • Marek “Kruszwil” Kruszel – Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski
  • Ewelina Kubiak “Ewelona” – Monika “Esmeralda” Godlewska

Gdzie oglądać Fame MMA?

Najbliższa gala z pewnością będzie ciekawym widowiskiem i warto ją będzie obejrzeć. Można to zrobić dzięki transmisji na żywo możliwej dzięki systemowi PPV. Transmisję można oglądać z każdego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego, które ma przeglądarkę internetową. Opłata wynosi 19,99 zł.

O autorze

Paweł Majewski