do 300 PLN bonusu na zakłady

AKO FRIENDLY Promocja od Forbet

Forbet zalicza mocne wejście na polski rynek i przeprowadza małą rewolucję bonusową. Od 21 września grając na akumulatorach możesz wziąć udział w aż 4 promocjach !. Czapki z głów dla Forbet tak szerokiej oferty nikt się nie spodziewał. Ako return, Ako reload, Ako Promo, Ako Power to czterej bohaterowie, dzięki którym możesz zgarnąć naprawdę atrakcyjne bonusy Forbet.

Zasady promocji AKO RETURN w Forbet

Zaczynamy od Ako return. Za 10 przegranych kuponów z zakładami wielokrotnymi otrzymasz dodatkowe 10 PLN na zakłady. Twoim zadaniem jest jedynie wysłanie maila na promocje@iforbet.pl z tematem „AKO RETURN” oraz z własnym ID klienta. Z promocji będziesz mógł skorzystać jeśli nie wejdzie Ci kolejne 10 AKO. Minimalna stawka, za którą można zagrać to 10 PLN, kurs AKO powinien wynosić min. 3.00, natomiast minimalna ilość zdarzeń 3.

Zasady promocji AKO RELOAD w Forbet

Czas na AKO RELOAD. Nie tylko w przypadku niepowodzenia możesz odebrać nagrodę. Jeśli Twój akumulator okaże się zwycięski otrzymasz extra środki nawet do 30 PLN. Podobnie jak w przypadku AKO RETURN musisz obstawić minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem 3.00 oraz z minimalną stawką 20 PLN. Extra środki zostaną przyznane z zależności od stawki oraz kursu. Stawka 20 PLN z kursem 3.00 przyniesie Ci bonus 10 PLN, za stawkę 40 PLN z kursem 4.00  dostaniesz 20 PLN, natomiast za stawkę 60 PLN i kurs 5.00 na Twoje konto wpłynie 30 PLN. Aby otrzymać dodatkowe środki na konto musisz wydłać maila na adres promocje@iforbet.pl w polu tematu wpisać „Raload” plus ID wygranego kuponu.

Zasady promocji AKO PROMO w Forbet

Jeśli wszedł Ci naprawdę dobry kupon ako masz szasnę zgarnąć mega promo. 300 PLN zwycięzcy, 200 PLN dla osoby na drugim miejscu i 100 PLN dla trzeciego gracza. Wystarczy, że pochwalisz się zwycięskim kuponem wielokrotnym z wysokim kursem i wyślesz jego ID na adres promocje@iforbet.pl. Pamiętaj, żeby w temacie maila podać kurs łączny na wygrane AKO. Trzy najlepsze kupony zostaną nagrodzone. Ranking kuponów będzie jawny i możesz zajrzeć do niego w każdej chwili.

Zasady promocji AKO POWER w Forbet

Grając na wysokich stawkach możesz odebrać 50 PLN bonusu. Warunki nie są skomplikowane i zapewne ucieszą osoby, które nie boją się ryzykować dużych pieniędzy. Aby zakwalifikować się do AKO POWER Twoja stawka musi wynieść minimum 200 PLN  oraz minimalny kurs 5.00. Jeśli Twój AKO wejdzie otrzymasz dodatkowe 50 PLN po tym jak wyślesz maila na adres promocje@iforbet.com w temacie wpisując AKO POWER oraz ID wygranego kuponu.

Kod bonusowy Forbet

Dla graczy, którzy jeszcze nie zarejestrowali konta Forbet przygotował jedną z lepszych promocji na rynku. 20 PLN bez depozytu do wykorzystania na zakłady za samo założenie konta!. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule poświęconym zakładom bukmacherskim Forbet. Tam też znajdziesz odnośnik, który pozwoli Ci odebrać 20 PLN bez depozytu.