Australian Open w Fortunie. Bonus za zakłady live

Bonus od Fortuny na turniej Australian Open 2019

14 stycznia na kortach w Melbourne rozpoczęły się rozgrywki Australian Open. To pierwszy z czterech turniejów wchodzących w skład Wielkiego Szlema. Zmagania tenisistów śledzą kibice na całym świecie.

Do obstawiania zakładów tego turnieju zachęca swoich graczy Fortuna. Bukmacher przygotował na pierwszy dzień rozgrywek promocję, w której korzystając z oferty LIVE w ramach Australian Open gracz otrzyma gwarantowany bonus 20 zł. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Fortuny a chciałbyś skorzystać z tej promocji, zarejestruj się u tego bukmachera korzystając ze specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz zakład bez ryzyka aż 130 zł.

Promocja Fortuny na pierwszy turniej Wielkiego Szlema

Gracze, którzy 14 stycznia 2019 do godziny 23:59 postawią trzy kupony LIVE, każdy o wartości minimum 20 zł i z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty LIVE związanej z Australian Open, otrzymają bonus. Zakłady mogą być zawarte w formie kuponu SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Gwarantowany bonus 20 zł zostanie przyznany w formie punktów Fortuna Klub Plus (2800 punktów FKP). Zostanie on przypisany do 15 stycznia do godziny 23:59.

Australian Open 2019

Pierwszy w sezonie tenisowym turniej wielkoszlemowy Australian Open 2019 odbywa się w dniach 19-29 stycznia. Jest to 107. edycja rozgrywek oraz 31. odsłona imprezy na kortach Melbourne Park. Pula nagród wynosi 62 miliony dolarów australijskich.

W turnieju zobaczymy czterech Polaków: Magdę Linette, Igę Świątek, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka.