BestBet kod promocyjny

kod promocyjny bestbet bonusy

Zakłady bukmacherskie BestBet nie zostały jeszcze udostępnione online. W oczekiwaniu na ofertę nowego bukmachera polecamy zakłady TOTALbet, z wysokim bonusem powitalnym oraz całą masą ciekawych promocji dla graczy.

BestBet Kod Promocyjny 2021

Do grona legalnych bukmacherów online dołączył w maju 2019 BestBet. Co wiemy o nowym buku? Prezesem BestBet sp. z o.o. jest Robert Krupski, a bezpośrednim właścicielem tej spółki jest TMT Investments. Zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie zostało przyznane 21 maja 2019.

Przypomnijmy, że BestBet otrzymał zgodę na prowadzenie punktów naziemnych w styczniu 2019 roku. Można się było spodziewać, że firma będzie starała się także o możliwość prowadzenia zakładów online. Tak też się stało.

Czy nowy bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie kodu promocyjnego dla osób, które zdecydują się u niego zarejestrować? Można spodziewać się, że tak, gdyż konkurencja na rynku jest duża i jeśli chce zdobyć grono wiernych użytkowników, musi zaproponować im coś wyjątkowego.

Nowy bukmacher BestBet

W 2018 roku kilka firm otrzymało licencje Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie. Popularność w tej branży nie słabnie również w 2019 roku. Swoją działalność rozpoczął pod koniec kwietnia buk BetFan. W czerwcu wystartuje strona bukmachera BetClic. Czekamy także na oferty eWinnera, Typiko, OKbet, NOBLEBet i SuperBet.

Wiemy, że nowy bukmacher będzie działał pod adresem bestbet24.pl. Spółka ma siedzibę w Warszawie przy ulicy Solec 18/U5. Na start strony będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać, gdyż aby wejść na rynek trzeba się dobrze do tego przygotować.

Oferta BestBet

Na razie ciężko cokolwiek konkretnego powiedzieć o ofercie BestBet. Nie mamy jednak wątpliwości, że możemy spodziewać się dobrej strony internetowej, intuicyjnej i działającej sprawnie. Powinna zawierać szeroką ofertę dyscyplin i zdarzeń, zwłaszcza na najpopularniejsze sporty i turnieje.

Nie może również zabraknąć sportów wirtualnych, najlepiej kilka dyscyplin. Jeśli BestBet chce mieć szansę na zaistnienie na rynku, muszę one znaleźć się w ofercie buka i sprawnie działać nie tylko na stronie, ale również w aplikacji.

Esporty z roku na rok zyskują na popularności. Nie wystarczy już tylko zaproponować zakładów z turniejów Counter Strike i League of Legends. Ważnych rozgrywek esportowych jest coraz więcej, dlatego tak istotne jest posiadanie rozbudowanej oferty. Na pewno liczą się również gry: Dota 2, Rainbow Six czy Call of Duty.

Niektórzy legalni bukmacherzy online udostępniają swoim użytkownikom transmisje live z najciekawszych wydarzeń sportowych. Nie da się ukryć, że uatrakcyjniają one proponowaną ofertę. Sugerujemy nowemu bukowi BestBet, aby też pomyślał o transmisjach na żywo.

Bonus powitalny w BestBet

A co z bonusem powitalnym w BestBet? Jak wiadomo, wszyscy bukmacherzy, którzy wchodzą na polski rynek oferują je swoim nowym graczom. Nie wiemy czy BestBet się na niego zdecyduje, ale zdecydowanie powinien. Na pewno powinien to być atrakcyjny bonus od depozytu, bez wygórowanych wymogów obrotu. Jednak sam bonus od wpłaty nie wystarczy. BestBet powinien wprowadzić zakład bez ryzyka lub bonus bez depozytu, a najlepiej oba te freebety. Będzie miał wtedy możliwość przyciągnięcia do siebie graczy od innych buków, którzy dają mniejsze bonusy.

BestBet kod promocyjny

Niemal wszyscy działający legalnie na rynku bukmacherzy posiadają kody promocyjne, dzięki którym osoby, które użyją ich podczas rejestracji, otrzymają wyższy niż standardowy bonus powitalny. Takie kody zwiększają bonusy od wpłaty, freebety bez depozytu czy zakłady bez ryzyka. Zdarza się też, że dzięki nim dostajemy bonus, którego w ogóle nie ma w ofercie na start. Często bonusy te decydują o wyborze bukmachera. Dlatego nie ma wątpliwości, że BestBet powinien także wprowadzić go u siebie. Czy tak się stanie? Zobaczymy już niedługo.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET2000 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów

Aplikacja mobilna i metody płatności

Podstawą u nowoczesnego bukmachera jest oczywiście aplikacja mobilna odpowiednia dla systemów Android i iOS. Musi być dobrze przygotowana, tak aby się nie zawieszała i dawała możliwość szybkiego poruszania się po niej i obstawiania interesujących nas zakładów. Oferta w aplikacji BestBet powinna być taka sama jak ta na stronie internetowej, czyli zawierać transmisje live i wizualizacje sportów wirtualnych. Ważne, by była prosta w obsłudze, nawet dla osób, które rzadko korzystają z aplikacji.

Dla graczy bardzo istotne są także metody płatności, zwłaszcza możliwość wyboru spośród kilku opcji. Jedni wolą tradycyjne przelewy online, inni portfele elektroniczne, jeszcze inni lubią płacić Blikiem. Popularne są również platformy PayU, DotPay czy Przelewy24. Jeśli BestBet zapewni graczom do tych wszystkich opcji z pewnością będą zadowoleni.

Opinie o zakładach bukmacherskich BestBet

Strona internetowa bestbet24.pl jeszcze nie wystartowała, dlatego ciężko ocenić nowego bukmachera. Nie mamy jednak wątpliwości, że nowe zakłady bukmacherskie przeanalizują oferty konkurencji i wyciągną z nich to co najlepsze dla swoich użytkowników. Strona BestBet zacznie działać prawdopodobnie za kilka tygodni, wtedy wszystkiego się dowiemy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *