Odbierz specjalny bonus na ME 2016 w Piłce Ręcznej

Betclic Bonus na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2016

Zgarnij dodatkowy bonus na Betclic obstawiając Mistrzostwa Europy 2016 w Piłce Ręcznej. Jeśli jesteś nowym graczem na Betclic sprawdź jak otrzymać cashback 150 PLN wykorzystając nasz specjalny kod promocyjny VIPMAXBC i wpisz go przy rejestracji darmowego konta na Betclic.

Jak otrzymać Betlcic bonus na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2016

Sprawa jest naprawdę prosta. Oczywiście, aby otrzymać bonus w zakładach bukmacherskich Betclic należy posiadać aktywne konto gracza. Jeśli posiadasz takie konto, to za każde 5 zakładów postawione na ME 2016 w piłce ręcznej otrzymasz od Betclic extra tak zwany freebet bonus w wysokości 20 PLN. Przy odrobinie sprytu można w ten sposób uzbierać sporą bonusową sumę. Zatem do dzieła!

Zasady i warunki bonusu

Postaw zakłady na dowolne mecze podczas Mistrzostw Europy 2016 rozgrywanych w Polsce. Wybierz 5 zdarzeń, postaw minimalnie 20 złotych na każde z nich z minimalnym kursem 1.50 i bonus jest Twój i zostanie autoamatycznie dodany do Twojego konta. W ciągu jednego dnia możesz uzyskać maksymalnie 100 złotych bonusu od Betclic.

Otrzymane pieniądze bonusowe należy obrócić w ciągu 30 dni 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00.

Aby wziąć udział w Promocji Freebet Bonus na Betclic należy:

  1. Posiadać aktywne kotno gracza na Betclic – rejestracja z kodem promocyjnym VIPMAXBC aktywuje maksymalne bonusy
  2. Po zalogowaniu się w Betclic niezbędne jest dołączenie do Promocji – wystarczy kliknąć “Zarejestruj się” na stronie Promocji.
  3. Obstawić kwalifikujące się spotkania (minimalny zakład 20 PLN po kursie 1.50) na ME 2016 w Piłce Ręczne i odebrać bonus od Betclic