Odbierz zwrot za bezbramkowy wynik w PNA od EnergyBet!

Bezbramkowy Remis w PNA = Zwrot Stawki do 60 PLN

Energybet przygotowało dodatkową promocję dla fanów Pucharu Narodów Afryki. W ostatniej fazie rozgrywek grupowych, która odbędzie się w dniach 22-25 stycznia 2017, czeka na Ciebie dodatkowy bonus piłkarski za nietrafiony kupon w wysokości 60 PLN.

Bonus dla nowych graczy na start

Nie posiadasz jeszcze darmowego konta gracza w Energy? Jeśli tak, to masz prawdziwe szczęście! Najlepiej zrób to już teraz i skorzystaj z niesamowitej oferty bez depozytu na start. Wpisując specjalny kod promocyjny w czasie rejestracji, aktywujesz darmową gotówkę, którą będziesz mógł wykorzystać i zagrać na prawdziwe pieniądze dostępne gry online.

Jak otrzymać zwrot stawki w energybet?

Promocją objęte są mecze ostatniej fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki, które zostaną rozegrane w dniach 22 – 25.01.2017. Aby otrzymać zwrot stawki do 60 PLN za bezbrakowy wynik, należy postawić pojedynczy przedmeczowy zakład za minimalną stawkę 20 PLN. Aby zakład przedmeczowy został zakwalifikowany do promocji musi zostać postawiony na następujące rynki:

  • Wynik meczu (3-drogowy; remis wykluczony)
  • Zwycięzca meczu (2-drogowy)
  • Strzelec bramki

Twój maksymalny zwrot za nietrafiony jeden kupon może wynieść 60 PLN. W ciągu jednego dnia w ramach oferty energybet możesz otrzymać maksymalnie do 120 PLN zwrotu za bezbramkowe wyniki.

Jeśli Twój kupon spełni warunki promocji, a w meczu padnie bezbrakowy wynik, otrzymasz zwrot postawionej stawki wprost na konto gracza następnego dnia roboczego do godziny 17:00. W przypadku meczów piątkowych i weekendowych zwroty zostaną dodane w poniedziałek.