Bonus 100 PLN LV BET na Sporty Wirtualne

100 PLN na sporty wirtualne w LV BET

Bukmacher co tydzień oferuje swoim użytkownikom kilka specjalnych promocji. Warto śledzić nasze artykuły na ten temat, sprawdzamy w nich, które akcje promocyjne są godne uwagi. Tym razem LV BET rozdaje dodatkowe środki na Wirtualne Sporty.

Gdy założysz konto u bukmachera LV BET przez naszą stronę otrzymasz przede wszystkim specjalny bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. By go otrzymać wpisz aktualny kod promocyjny podczas rejestracji. Sprawdź kod oraz pełną listę bonusów z nim związanych.

Jak odebrać 100 PLN na Sporty Wirtualne?

By otrzymać bonus wystarczy, że wpłacisz min. 20 PLN w dniach 26-29 marca 2019 roku. Bonus ten jest do wykorzystania tylko na wirtualne sporty w LV BET. W promocji otrzymujesz 50% od wpłaty lecz maksymalnie bonus ten może wynieść 100 PLN, taką kwotę możesz otrzymać po wpłacie 200 PLN. By uwolnić bonus do wypłaty trzeba obrócić jego kwotę 6 krotnie tylko w sportach wirtualnych w okresie 30 dni od jego uzyskania.

Wirtualne Sporty a emocje

W ofercie LV Bet możemy zauważyć kilka możliwości zakładów wirtualnych takich jak wirtualne konie, piłka nożna, tenis czy wyścigi chartów. Niewątpliwie zaletą jest ich krótki czas gdyż trwają zazwyczaj kilka minut. Niestety na wynik ma wpływ tylko element losowy, a nie odzwierciedlenie realnej drużyny z danego kraju bądź klubu. Sporty wirtualne znajdują się w ofertach niemal wszystkich bukmacherów online. Są one coraz bardziej popularne.