Bonus 100 PLN od LV BET na powrót Ekstraklasy

Promocja LV BET bonus do 100 PLN na powrót Ekstraklasy

Po kilkutygodniowej przerwie wracają rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Pierwsze mecze już 8 lutego. Kibice spragnieni sportowych emocji, już nie mogą się doczekać meczów z udziałem ich ukochanych drużyn.

Doskonale rozumie to bukmacher LV BET, który specjalnie na powrót rozgrywek najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce przygotował promocję dla graczy. Każdy gracz, który dokona depozytu minimum 25 zł otrzyma bonus 2 % swojej wpłaty z mnożnikiem kursu “x25”. Maksymalny bonus to 100 zł. Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają aktywne konto w LV BET. Jeśli nie posiadasz go, a chcesz skorzystać z bonusu, zarejestruj się u tego bukmachera i wykorzystaj kod bonusowy, by otrzymać wyjątkową ofertę na start.

Ekstraklasa wznawia rozgrywki

Z okazji wznowienia rozgrywek Ekstraklasy LV BET przygotował promocję, która rozpoczyna się 7 lutego 2019 a kończy 11 lutego 2019 o godzinie 18.00. Dokonując depozytu minimum 25 zł, w wymienionym terminie, gracz otrzyma bonus w wysokości 2 % swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego “x25”. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem. Otrzymany mnożnik trzeba aktywować na swoim kuponie.

Następnie gracz musi obstawić za środki bonusowe z pomnożonym kursem kupon kombi z minimum trzema zdarzeniami i łącznym kursem nie mniejszym niż 2.50. Maksymalny bonus jaki można zdobyć to 100 zł. Gracz otrzyma go stawiając 200 zł (bonus 4 zł z mnożnikiem kursu x25).