Bonus 20 PLN bez depozytu + 20 PLN od depozytu w Etoto

Etoto bonus bez depozytu na start 2019

Oferta na start dla graczy jest jedną z najważniejszych rzeczy, która decyduje o wyborze bukmachera. Niemal wszyscy oferują bonusy od depozytu. Jednak ważne są również te bez depozytu, zakłady bez ryzyka lub darmowe zakłady.

Bukmacher Etoto, który do tej pory miał w swojej ofercie bonusy od depozytu dla nowych graczy dorzucił coś ekstra- 20 PLN darmowego zakładu za rejestrację, bez depozytu. Ale to nie koniec. Za dokonanie drugiego depozytu dorzuca kolejne 20 PLN freebetu. Nie jesteś jeszcze graczem Etoto? Zarejestruj się korzystając z kodu bonusowego, otrzymasz wówczas lepszą ofertę na start.

Nowa oferta powitalna Etoto

1 lutego 2019 zmieniła się oferta powitalna w Etoto. Bukmacher dotychczas miał w swojej ofercie bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 zł oraz od drugiego depozytu 100% do 900 zł. Teraz dorzuca 20 zł freebetu bez depozytu dla nowych graczy. Dostępny będzie on tylko na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowo jeśli drugi depozyt gracza będzie wynosił co najmniej 40 zł bukmacher doda do jego konta bonus 20 zł do wykorzystania na zakłady w Etoto. Freebet zostanie uruchomiony wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Przyznane bonusy 20 PLN trzeba przeznaczyć na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs wynosi 2.20.

Bardzo pozytywnie oceniamy zmianę oferty na start bukmachera Etoto. Zdecydowanie brakowało w niej bonusu bez depozytu. Naszym zdaniem warta uwagi jest również oferta powitalna Totolotka. Otrzymasz w niej bonus 1120 zł od pierwszego depozytu oraz aż 25 zł darmowego zakładu bez depozytu. Takie bonusy otrzymasz tylko w przypadku, gdy przy rejestracji skorzystasz z naszego specjalnego kodu bonusowego.