Bonus 20 PLN od Fortuny za zakłady LIVE

Bonus 20 PLN za zakłady live w Fortunie

W sobotę 13 kwietnia kibiców czeka mnóstwo sportowych emocji. Jednego dnia zostanie rozegranych 8 spotkań 30. kolejki Ekstraklasy. Do tego mecze angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i niemieckiej Bundesligi. Jest w czym wybierać!

Na tak emocjonujący dzień bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której wszystkie osoby, które postawią 2 kupony LIVE otrzymają bonus 20 zł. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś jeszcze graczem Fortuny, to rejestrując się u tego buka otrzymasz atrakcyjną ofertę powitalną. Gdy w formularzu wpiszesz kod promocyjny otrzymasz zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu i bonus od wpłaty.

Grana Sobota – Bonus dla wszystkich

Zasady promocji są dziecinnie proste. Rozpoczyna się o godzinie 16:00 w kończy o 23:59 w sobotę 14 kwietnia. Wystarczy w tym czasie postawić przez stronę buka lub aplikację 2 kupony LIVE o stawce minimum 20 zł brutto każdy. Każdy gracz, który spełni te warunki otrzyma 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 zł.

Do promocji zaliczane są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Nie ma znaczenia czy będą one wygrane czy przegrane – każdy otrzyma bonus.