Bonus 20 PLN za kupon kombi w Wielkanoc od LV BET

Bonus 20 PLN od LV BET na Wielkanoc

W czasie Wielkanocy ilość interesujących wydarzeń sportowych jest niewielka, a gracze mają dużo czasu na analizę najbliższych spotkań. Bukmacherzy szukając możliwości nagrodzenia swoich klientów z okazji Świąt przygotowują rozmaite promocje. Jednym z nich jest LV BET, który pragnie zaoferować coś ekstra.

Oferta specjalna jest przygotowana dla klientów, którzy mają już konto. Gdy zdecydujesz się na założenie konta, skorzystaj z kodu promocyjnego LV BET, by powiększyć bonus na start u tego bukmachera.

Wielkanocne doładowanie w LV BET

Zasady promocji są proste. W dniach 19 – 22 kwietnia 2019 roku postaw zakład kombi, a we wtorek 23 kwietnia otrzymasz w prezencie 20 PLN. Kupon powinien zostać zawarty za min. 50 PLN na min. 3 wydarzenia o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.0. Uwaga! Bukmacher nagradza tylko dobrze trafione kupony. Wykorzystanie środków bonusowych nie kwalifikuje do otrzymania bonusu.

Czy warto skorzystać z promocji?

Jest to atrakcyjna oferta, gdyż warunki otrzymania dodatkowych środków nie są wygórowane. Należy zwrócić uwagę, że bukmacher przeleje środki bonusowe dopiero wtedy gdy wykorzystamy ewentualne pieniądze bonusowe otrzymane we wcześniejszym okresie. Bonus 20 PLN by zakwalifikować do wypłaty należy obrócić 3 krotnie z kursem min. 1,75.