Bonus 50 % depozytu do 100 PLN od PZBuk

Bonus Liga Mistrzów PZBuk

Bukmacher PZBuk bardzo rzadko oferuje swoim graczom różnego rodzaju promocje, w których mogą zdobywać freebety, bonusy czy zakłady bez ryzyka. Więc, gdy już pojawi się jakaś akcja, warto z niej korzystać.
Z okazji ćwierćfinału Ligi Mistrzów PZBuk przygotował promocję, w której gracze, którzy dokonają depozytu otrzymają bonus 50 % od wpłaty do 100 zł. Warto przypomnieć, że rejestrując się u tego bukmachera można zgarnąć freebet 50 zł, a gdy w formularzu rejestracyjnym wpiszesz kod bonusowy, dostaniesz jeszcze więcej.

Bonus 100 zł na Ligę Mistrzów w PZBuk

Zasady promocji są bardzo proste. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki “Sklep”. W polu kodowym wpisz: BONUS50PROCENT i aktywować bonus podczas dokonywania depozytu. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu wynosi 50 zł, za maksymalna wynosi 200 zł. Gracz otrzyma bonus 50 % depozytu do 100 zł. Promocja jest ważna do 10 kwietnia 2019 do godziny 23:59.

By wypłacić bonus gracz musi w ciągu 21 dni nim obrócić. Warunkiem obrotu jest dokonanie zakładów w wysokości pięciokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0.