Bonus 50 % do 500 PLN w forBET

Bonus 50 % od depozytu forBET

Podobnie jak kilku innych bukmacherów, również forBET przygotował specjalną ofertę z okazji powrotu rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Kibice w Polsce szczególnie są zainteresowani kolejnym występem Krzysztofa Piątka, grającego na pozycji napastnika we włoskim klubie A.C. Milan. Czy po raz kolejny uda mu się strzelić gola?

forBET na 11 lutego 2019 przygotował promocję, w której można zgarnąć bonus 50 % do 500 zł od pierwszego depozytu dokonanego właśnie tego dnia. Zatem do zdobycia jest freebet większy niż ten w ofercie powitalnej od depozytu. Zarejestruj się u tego buka z naszym kodem, by móc skorzystać z tego bonusu, ale również z oferty powitalnej 1300 zł od depozytu.

Bonus na 11 lutego w forBET

Promocja jest bardzo prosta. Gracze, którzy 11 lutego 2019 roku do godziny 23:59 dokonają depozytu minimum 20 zł otrzymają bonus 50 % swojego depozytu. Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany to 500 zł. Przed odblokowaniem freebetu należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie nie mniejszym niż 2.0. Obrót zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Bonus zostanie dodany automatycznie i zostanie zablokowany do chwili spełnienia warunków obrotu depozytem.

Przyznanym bonusem należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.0. Masz na to 14 dni.

Naszym zdaniem promocja forBET na 11 lutego nie należy do najlepszych na rynku. Przede wszystkim odstrasza wymóg czterokrotnego obrotu bonusem. Dodatkowo trzeba również dokonać obrotu depozytem przed odblokowaniem bonusu. Niemniej jednak ForBET często ma w swojej ofercie ciekawe promocje, na pewno w najbliższym czasie pojawi się jakaś ciekawa akcja.

O autorze

Adrianna Sulska