Bonus dla graczy LV BET. Do zdobycia nawet 200 PLN

Promocja LV BET. Zgarnij bonus do 200 PLN

Trzeba przyznać, że legalny bukmacher LV BET zaczyna rok oferując naprawdę dużo promocji i bonusów dla nowych i stałych graczy. Intensywne starania o użytkowników na pewno widzą też konkurenci. Czy też zaoferują ciekawe akcje specjalne?

Tym razem LV BET przygotował promocję, w której do zdobycia jest bonus do 200 zł. Wybierając na koncie gracza opcję “bonus 200 PLN” otrzymasz prezent w wysokości 2% depozytu z mnożnikiem “x25”. Można zgarnąć aż 200 zł. Jeśli chcesz skorzystać z promocji LV BET, ale nie jesteś jeszcze graczem tego buka, zarejestruj się korzystając ze specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz dodatkowy bonus bez depozytu.

Skorzystaj z bonusu 200 PLN w LV BET

By skorzystać z promocji należy w dniach od 18 stycznia 2019 od godziny 15:00 do 21 stycznia 2019 do godziny 23:59 dokonać depozytu minimum 25 zł. Należy wybrać opcję “Bonus do 200 PLN” dostępną na koncie gracza. Z bonusu może skorzystać każdy, kto dokona przynajmniej jednego depozytu.

Otrzymasz 2% wpłaconego depozytu z mnożnikiem kursu “x25”. Należy aktywować ten mnożnik na swoim koncie. Następnie za środki bonusowe należy postawić kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami z kursem minimalnym 2.50 wybierając mnożnik “x25”.

Maksymalny bonus jaki możesz dostać to 200 zł. Otrzymasz go w sytuacji, gdy dokonasz depozytu 400 zł (bonus 8 zł z mnożnikiem x25). Pamiętaj, że na jednego gracza przypada tylko jeden bonus.

Co ważne, kwota depozytu, która uprawnia do skorzystania z bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi, po kursie co najmniej 2.00. Obrócić możesz zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem, jednak wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem możesz dokonać dopiero po 3-krotnym obrocie.

Na założenie zakładu używając bonusu z mnożnikiem masz 30 dni.