Wytypuj finalistę Euro 2016 i zgarnij 100 zł bonusu od Expekt

Bonus do zakładów na zwycięzcę Euro 2016 w Expekt

Wiesz kto wygra Euro 2016 ? Koniecznie postaw na swojego faworyta między 20 kwietnia a 10 czerwca 2016 i odbierz dodatkowe nawet 100 PLN bonusu na zakłady w Expekt. Za każdym razem gdy wytypowany przez Ciebie całkowity zwycięzca turnieju awansuje do następnej rundy otrzymasz bonus 20 PLN. Jeśli Twoja drużyna dojdzie do finału i wygra otrzymasz maksymalnie aż 100 PLN bonusu na zakłady bukmacherskie przez internet oferowane w Expekt.
Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla graczy posiadających aktywne konto u bukmachera Expekt.

Bonus Cashback dla Nowych Graczy w Expekt

Nie posiadasz jeszcze konta w Expekt? Nic straconego, a w sumie to może nawet i lepiej dla Ciebie, bo możesz skorzystać z rewelacyjnej oferty bonusu powitalnego. Załóż darmowe konto gracza w Expekt wpisując kod promocyjny w odpowiednim polu, a postawisz swój pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jeśli przegrasz otrzymasz cashback, czyli zwrot postawionej stawki. A co najważniejsze, otrzymany cashback nie podlega obrotowi, czyli nie ryzykujesz ani złotówki.

Jak otrzymać bonus za całkowitego zwycięzcę Euro 2016 na Expekt?

Po zalogowaniu się na koncie gracza w Expekt przejdź do promocji “Bonus do zakładów na zwycięzcę Euro” i kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. Następnie wnieś zakład kwalifikujący na całkowitego zwycięzcę Euro 2016 za minimalną kwotą 100 PLN i gotowe. Za każdy awans Twojego faworyta do następnej rundy otrzymasz bonus 20 PLN. Zostanie on dodany do Twojego konta w ciągu 24h od momentu zakończenia danej fazy turnieju. Maksymalnie możesz otrzymać 100 PLN bonusu na zakłady w Expekt.

Wypłata bonusu warunki obrotu i kursy

Przed wypłatą otrzymany bonus w promocji Euro 2016 na Expekt, należy obrócić – tylko oferta bonusu powitalnego cashback dla nowych graczy nie podlega obrotowi. Aby wypłacić bonusowe środki należy je obstawić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w zakładach pojedynczych lub na różne zdarzenia – minimalnie 3. Czasu na obrócenie bonusem jest sporo bo aż 30 dni, licznik zaczyna bić od momentu przyznania bonusu na konto gracza.