Expekt na telefon opinie

Nawet do 100% więcej na Expekt – bonus na akumulatory

Expekt wprowadził nową promocję o nazwie „Multi+”, dzięki niej możesz otrzymać nawet do 100% więcej obstawiając zakłady wielokrotne. Jak działa ta promocja? Już tłumaczymy

Do 100% większa wygrana

Postaw wielokrotne zakłady przedmeczowe na expekt a zyskasz dodatkowy bonus do wygranej. Jego wysokość zależy od tego ile zakładów postawisz na jednym kuponie. Twoja wygrana zostanie powiększona o 5% przy pięciu zakładach i z każdym kolejnym zakładem będzie się zwiększać o kolejne 5%. Maksymalny zysk osiągniesz przy 16 zakładach na jednym kuponie – wówczas twoja wygrana zostanie powiększona o 100%.

Niestety nie wszystkie zakłady wliczają się do tej promocji. Bonus na akumulatory w zakładach Expekt ograniczona się do następujących Lig piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Czeskiej pierwszej ligi, Holenderskiej Eredivisie, Angielskiej Premier League, Francuskiej Ligue 1, Niemieckiej Bundesligi, Włoskiej Serie A, Polskiej Ekstraklasy, Portugalskiej Primeira Liga, Rosyjskiej Premier League, Szkockiej Premiership, Hiszpańskiej Liga Primera.

Czy to się opłaca?

Czy stawianie zakładów wielokrotnych przekraczających 5 wydarzeń się opłaca? Nawet korzystając z bonusu powiększającego wygraną taka zabawa jest dosyć ryzykowna. Im więcej zakładów na jednym kuponie tym mniejsza szansa na wygraną. Przy 3-4 zakładach już istnieje spore ryzyko, że nastąpi nieprzewidziany przez nas zbieg zdarzeń. Dlatego polecamy ostrożność przy stawianiu zakładów przekraczających 5 czy 6 wydarzeń na jednym kuponie.

Inne promocje na Expekt

Naszym zdaniem bardziej opłaca się skorzystać z cashbacka na start. Po wpisaniu w Expekt kodu promocyjnego: VIPMAXEX zyskasz do 151 złotych cashbacka. Ten bonus działa znacznie lepiej. Jeśli twój pierwszy postawiony zakład okaże się nieskuteczny to Expekt zwróci Ci obstawione pieniądze.  Taki bonus pozwala zminimalizować ryzyko, co przy obstawianiu zakładów bukmacherskich jest elementem kluczowym dla długotrwałości zysków.