Bonus za rejestrację w forBET. 20 PLN dla nowych graczy

Bonus 20 PLN od forBET za rejestrację

W weekend 19-20 stycznia 2019 wielkie sportowe emocje. W Zakopanem odbędzie się turniej w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na kibiców czekają wielkie sportowe emocje. Liczymy na naszych skoczków, których w zimowej stolicy Polski wystąpi aż 12!

To dobry moment by postawić zakład na naszych zawodników. Jeśli nie masz jeszcze konta u żadnego bukmachera warto zarejestrować się w dniach 18-20 stycznia 2019 w forBET. Buk przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w której poza standardową ofertą na start, czyli do 1200 zł od depozytu otrzymasz dodatkowo 20 zł bonusu bez depozytu. Jeśli skorzystasz przy rejestracji ze specjalnego kodu bonusowego to otrzymasz także 100 zł freebetu.

Promocja na start w forBET

Każda osoba, która w dniach od 18 stycznia od godziny 00:00 do 20 stycznia do godziny 23:59 zarejestruje się u legalnego bukmachera forBET otrzyma wyjątkowy bonus 20 zł bez depozytu. Jest on przyznawany niezależnie od standardowej oferty powitalnej i od bonusu z kodem promocyjnym. Dodatkowe 20 zł pojawi się automatycznie na koncie gracza po rejestracji.

Bardzo przystępne są warunki obrotu bonusem. Wystarczy obrócić przyznanymi środkami jednokrotnie po minimalnym kursie 2.0. Gracz ma na to tydzień.

Naszym zdaniem bonus za rejestrację 20 zł od forBET to ciekawa propozycja i warto z niej skorzystać. Po pierwsze bonus jest niezależny od depozytu, a po drugie wymaga tylko jednokrotnego obrotu.