Bonusy i bilety na mecz Polska-Łotwa w STS

Wygraj w STS bilety na mecz Polska-Łotwa i bonusy

24 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie polska reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z drużyną z Łotwy. Będzie to drugi mecz w ramach eliminacji do Euro 2020. Każdy kibic będzie chciał wtedy być na stadionie i głośno kibicować naszej drużynie.

Bukmacher STS przygotował specjalną promocję dla swoich graczy, w której do zdobycia są bilety na mecz Polska-Łotwa. Z rankingu nagrodzonych będzie aż 50 osób. Do zdobycia również bonusy 50 i 25 zł. Rejestrując się u bukmachera pamiętaj o skorzystaniu z kodu bonusowego. Otrzymasz freebet bez depozytu 29 zł.

Bilety na mecz Polska-Łotwa ranking online

Promocja odbywa się w dniach od 1 do 14 lutego 2019 do godziny 23.59. Na czym polega? Za dowolne zakłady obstawiane na dowolne wydarzenia, gracze otrzymują punkty, a na ich podstawie powstanie ranking. W promocji nie bierze udziału Zakład Bezpieczny. Zbieranie punktów rozpocznie się od momentu kliknięcia w button promocyjny na stronie STS.

Za wygrany zakład gracz otrzyma punkty według wzoru:
liczba typów na kuponie (z kursem minimalnym 1.2) x stawka kuponu x kurs ogólny ( nie mniejszy niż 1.2)

Za przegrany zakład gracz otrzyma punkty według wzoru:
liczba trafionych typów (z kursem minimalnym 1.2) x stawka na kuponie x iloczyn kursów typów trafionych

W przypadku przegranych kuponów punkty naliczane są tylko za 200 pierwszych. Za każdy przegrany kupon gracz może otrzymać maksymalnie 250 punktów.

Uczestnicy promocji, którzy zajmą miejsca od 1 do 25 otrzymają podwójne bilety na mecz Polska-Łotwa w Warszawie oraz freebety 50 zł. Osoby z miejsc od 26 do 50 dostaną bonus 25 zł.

Aby przenieść bonusy na konto depozytowe należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanego freebetu z kursem minimalnym 1.91.