Cashback 100 PLN w TOTALbet na Ligę Mistrzów

Cashback 50 % do 100 PLN w TOTALbet na Ligę Mistrzów

Wracają najbardziej prestiżowe, klubowe rozgrywki piłki nożnej na świecie. Liga Mistrzów 2018/2019 dotarła do ćwierćfinału  i już 16 – 17 kwietnia zostaną rozegrane cztery pasjonujące spotkania.

Mecze Ligi Mistrzów bardzo interesują fanów zakładów bukmacherskich, którzy chętnie obstawiają spotkania swoich ulubionych drużyn. U buka TOTALbet pojawiła się promocja właśnie mecze Champions League. Wystarczy w dniach 16- 17 kwietnia postawić kupon na Ligę Mistrzów a możesz otrzymać cashback do 100 zł. By skorzystać z tej promocji musisz posiadać aktywne konto u tego bukmachera. Zarejestruj się w TOTALbet z naszym kodem bonusowym a otrzymasz wyjątkowy bonus bez depozytu.

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów w TOTALbet

16 kwietnia Juventus Turyn zmierzy się z Ajaxem Amsterdam. Początek spotkania o godzinie 21:00. Tego samego dnia FC Barcelona podejmie Manchester United również o godzinie 21:00. Z kolei w środę 17 kwietnia Manchester City spróbuje pokonać Tottenham, a FC Porto będzie chciało zwyciężyć w starciu z Liverpoolem. Te spotkania również rozpoczną się o godzinie 21:00.

Stawiając zakłady na wyżej wymienione mecze można zgarnąć w TOTALbet aż 100 zł cashbacku. Jakie są warunki? Promocja obowiązuje od 16 kwietnia od godziny 00:00 do 17 kwietnia do godziny 23:59. Liczą się kupony SOLO i AKO przedmeczowe i live, postawione za środki z salda głównego. Zakłady jakie się na nich znajdą muszą dotyczyć wyłącznie meczów Ligi Mistrzów rozegranych 16 i 17 kwietnia. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci 50 % stawki do 100 zł. Minimalna stawka wynosi 50 zł z kursem kuponu nie mniejszym niż 2.00. Tylko jeden kupon spełniający warunki akcji bierze w niej udział.

Cashback zostanie przypisany do salda bonusowego. Aby przenieść je do głównego należy dokonać 3-krotnego obrotu, każdy z zakładów musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich minimalny kurs 1.20. Kurs całego kuponu musi być nie mniejszy niż 2.00.