Cashback 50 % do 100 PLN w Etoto na KSW 47

Cashback do 100 PLN od Etoto na galę KSW 47

W sobotę 23 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 47. W walce wieczoru zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Tego wieczoru w klatce zobaczymy też Mariusza Pudzianowskiego, którego przeciwnikiem będzie Szymon Kołecki.

Nie od dziś wiadomo, że bukmacher Etoto angażuje się w relacje partnerskie i sponsoring różnych wydarzeń ze sportów walki. Przygotował też promocję dla fanów KSW w związku ze zbliżającą się galą. Stawiając minimum 50 zł na galę KSW 47, w razie niepowodzenia otrzymasz cashback 50 % stawki do 100 zł. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, ale nie jesteś jeszcze graczem Etoto możesz zarejestrować się u tego buka. Trwa to zaledwie kilka minut. Skorzystaj z kodu bonusowego i zgarnij bonus bez depozytu.

Gala KSW 47 – typuj walki w Etoto

By skorzystać z promocji Szybki Strzał musisz przed postawieniem kuponu się do niej zapisać. Następnie przygotuj swój kupon pojedynczy lub wielokrotny za minimum 50 zł na galę KSW 47. Minimalny kurs zakładu wynosi 1.02.

Jeśli szczęście Ci nie dopisze Etoto zwróci Ci 50 % postawionej stawki do 100 zł. Bonus pojawi się na twoim koncie już 20 minut po rozliczeniu kuponu.

Bonusem należy obrócić czterokrotnie na zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 lub wielokrotnych również z minimalnym kursem 2.20. Akcja trwa do 24.03.2019.

KSW 47 – kursy na zakłady

Gale KSW przyciągają mnóstwo widzów. Ci, którzy nie mogą w nich uczestniczyć wykupują dostępy do transmisji. Wraz z popularnością gal zwiększa się również zainteresowanie zakładami na sporty walki. Niemal wszyscy bukmacherzy oferują zakłady na KSW. Najciekawsze oferty znajdziemy w Fortunie, Totolotku, STS i forBET.