Cashback do 100 PLN za rejestrację w TOTALbet

Cashback TOTALbet do 100 PLN

Rozgrywki Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę. 20 kwietnia rozpocznie się runda finałowa najwyższej piłkarskiej ligi w Polsce. Poznaliśmy też dokładny terminarz grupy mistrzowskiej i spadkowej. Mistrzem rundy zasadniczej została Lechia Gdańsk.

Bukmacher TOTALbet przygotował promocję specjalnie na początek rundy finałowej Ekstraklasy. Rejestrując się u tego buka i wysyłając skan przegranego kuponu u konkurencji można otrzymać cashback do 100 zł. Dodatkowo w ofercie powitalnej TOTALbet jest bonus od depozytu do 500 zł i dostępny tylko z kodem promocyjnym bonus bez depozytu 15 zł.

Ekstra-kasa na Ekstraklasę w TOTALbet

Promocja Ekstra-kasa na Ekstraklasę obowiązuje tylko 19 kwietnia 2019. Zarejestruj się tego dnia w TOTALbet i dokonaj depozytu minimum 100 zł. Następnie postaw kupon za minimum 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.0. Zdarzenia na twoim kuponie muszą zostać rozliczone do 23 kwietnia do godziny 2:00. Bonus zostanie dodany po rozliczeniu kuponu.

Napisz maila do bukmachera na adres: promocja@totalbet.pl i umieść w nim swój przegrany u konkurencyjnego buka kupon. Powinien on zawierać co najmniej jedno zdarzenie z rundy zasadniczej Ekstraklasy 2018/2019. TOTALbet odda ci do 100 zł z tego przegranego kuponu.