Cashback w Etoto na Rolex Monte Carlo

Cashback Etoto tenis

Tenisowe szaleństwo trwa w najlepsze. Po znakomitych meczech Igi Świątek, która zajęła 2 miejsce w turnieju w Lugano przychodzi czas na kolejne wydarzenie. W turnieju Rolex Monte Carlo Masters rywalizować będzie czołówka męskiej ATP, a w niej takie nazwiska jak Djokovic czy Nadal. Z tej okazji bukmacher Etoto przygotował coś specjalnego.

Czy masz już konto w Etoto? Jeśli nie to aktywuj kod promocyjny by powiększyć bonus powitalny. Zarejestruj się, a w prezencie otrzymasz 100% bonusu aż do 1000 PLN od wpłaty oraz freebety do 40 PLN.

Obstawiaj mecze tenisa

Wystarczy, że postawisz min. 50 PLN kupon zawierający mecze z wymienionego turnieju tenisowego. Mogą to być kupony pojedyncze lub wielokrotne z typami tylko na mecze turnieju w Monte Carlo.
Jeśli Twój kupon okaże się przegrany to Etoto zwróci 25% wartości stawki maksymalnie do kwoty 100 PLN. Czyli jeśli postawisz na turniej 400 PLN i któryś tym będzie nietrafiony to bukmacher odda Tobie 100 PLN w formie bonusu.

Czy oferta jest atrakcyjna?

Bonus, który otrzymasz od bukmachera Etoto należy obrócić by zakwalifikować go do wypłaty. By wypłacić bonus należy postawić 6 – krotną wartość z min. kursem kuponu 2,20. Warunki tej promocji są dość wymagające lecz jeśli i tak zamierzasz postawić na ten turniej tenisowy to warto wiedzieć o takiej możliwości.