Darmowy zakład 25 PLN od PZBuk na Australian Open 2019

Darmowy zakład z Australian Open od PZBuk

Wielkie sportowe emocje na kortach w Melbourne śledzą tysiące kibiców na całym świecie. Pierwszy turniej w ramach Wielkiego Szlema przynosi australijskiej gospodarce zysk w wysokości 38 milionów dolarów australijskich.

O Australian Open nie zapominają też bukmacherzy, którzy wprowadzają do swoich ofert promocje na zakłady związane z tym turniejem. Rozgrywki rozpoczęły się 14 stycznia, ale promocja PZBuk pojawiła się w ofercie dopiero 19 stycznia. Bukmacher proponuje bonus 25 zł na darmowy zakład dla graczy, którzy postawią kupon wielokrotny na co najmniej trzy mecze Australian Open. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego bukmachera a chcesz skorzystać z promocji, zarejestruj się w PZBuk korzystając ze specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz freebet 60 zł.

Bonus 25 PLN od PZBuk na turniej w ramach Wielkiego Szlema

Jakie są warunki promocji “Darmowy zakład z Australian Open”? Musisz postawić kupon wielokrotny na co najmniej trzy mecze odbywające się w ramach turnieju ze stawką minimalną 150 zł i kursem co najmniej 3.0. Po spełnieniu tych warunków PZBuk przyzna Ci darmowy zakład o wartości 25 zł, który zostanie przypisany do twojego konta do 48 godzin po zakończeniu promocji. Trwa ona do 29 stycznia 2019 do godziny 23.59.

Bonus można wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem nie mniejszym niż 2.0. Wygrana z darmowego zakładu obejmuje kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Co ważne nie trzeba obracać tymi środkami przed wypłatą. Na skorzystanie z freebetu masz trzy dni.

Naszym zdaniem promocja PZBuk na Australian Open jest godna polecenia. Głównym argumentem przemawiającym za nią jest brak obowiązku obrotu wygraną z darmowego zakładu przed wypłatą. W więkoszści tego typu ofert wymagany jest obrót co najmniej dwukrotny.