E-migracja- zamień przegrany kupon na 100 PLN w TOTALbet

Cashback do 100 PLN w TOTALbet za przegrany kupon na esporty

Zakłady na esporty regularnie stają się coraz bardziej popularne. Mają je w swojej ofercie wszyscy legalni bukmacherzy działający na polskim rynku. Prześcigają się w ofertach promocyjnych, by przyciągnąć do siebie nowych graczy.

Bukmacher TOTALbet poszedł nawet o krok dalej. Jeśli przegrałeś kupon postawiony na e-sporty u innego buka i zarejestrujesz się w TOTALbet, otrzymasz zwrot stawki za ten kupon. Maksymalny cashback może wynieść maksymalnie 100 zł. Gdy podczas rejestracji skorzystasz z naszego kodu bonusowego, otrzymasz wyjątkową ofertę powitalną składającą się z freebetu bez depozytu i bonusu od depozytu.

Cashback w TOTALbet za kupony z oferty esportów

W biznesie wszystkie chwyty dozwolone? TOTALbet zdecydowanie wyznaje taką zasadę. Na czas odbywających się w Katowicach Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters wprowadził do oferty promocję, w której możesz otrzymać bonus za przegrany kupon na esporty postawiony u konkurencji.

Akcja trwa od 13 lutego do 3 marca 2019. Zarejestruj się w TOTALbet w tym terminie. Złóż depozyt minimum 100 zł i zagraj kupon za minimum 50 zł po kursie minimalnym 2.0 na zakłady z oferty esportów. Następnie wyślij maila na adres: promocja@totalbet.pl i dołącz do niego skan swojego przegranego kuponu u konkurencji z oferty sportów elektronicznych. Liczone są kupony z ostatnich 6 miesięcy (od 13.08.2018). TOTALbet zwróci ci do 100 zł stawki z tego kuponu w formie bonusu. Zostanie on przyznany do 48 godzin po zakończeniu promocji.

W ciągu 30 dni od przyznania należy aktywować bonus. By przenieść środki do salda głównego wymagany jest trzykrotny obrót z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.0.