Ekstraklasa w Fortunie – Freebet mobile 10 PLN

Fortuna Ekstraklasa - freebet mobile

W grupie mistrzowskiej Ekstraklasy emocje sięgają zenitu. Nadal nie wiadomo, kto zajmie najwyższe miejsce na podium. Rywalizacja na szczycie toczy się pomiędzy Lechią Gdańsk, a Legią Warszawa. W ten weekend w Trójmieście odbędzie się decydujące spotkanie tych drużyn. Fortuna jako sponsor drużyny warszawskiej ma specjalną propozycję dla wszystkich, którzy obstawiają polskie rozgrywki.

By skorzystać z oferty specjalnej trzeba posiadać konto u tego bukmachera. Jeśli jeszcze nie masz konta, to możesz je założyć otrzymując przy tym dodatkowe bonusy na start. W tym celu należy w formularzu rejestracyjnym Fortuna uzupełnić pole kod promocyjny.

Freebet mobile 10 PLN w Fortunie

W dniach 26 – 28 kwietnia 2019 obstaw przez aplikację mobilną 3 kupony za min. 10 PLN każdy. Liczą się tylko kupony przedmeczowe SOLO oraz KOMBI, w każdym z nich powinien znaleźć się co najmniej 1 zakład z 33. kolejki Ekstraklasy.

Freebet 10 PLN Fortuna na Ekstraklasę

Nieważne czy kupony będą trafione czy nie, jeśli wykonasz zadanie Fortuna doda 10 PLN do Twojego konta w postaci 1400 punktów gracza. Możesz je wykorzystać na dowolny zakład.