Ekstraklasa za LIVE. Bonus 20 PLN od Fortuny dla kibiców

Bonus 20 PLN od Fortuny na zakłady LIVE na Ekstraklasę

Przed nami weekend pełen sportowych emocji. W dniach 8-10 lutego 2019 po przerwie wraca piłkarska Ekstraklasa. W ciągu tych trzech dni zobaczymy siedem spotkań najlepszych polskich drużyn.

Fortuna przygotowała promocję dla osób, które zdecydują się postawić kupony live na te spotkania- gwarantowany bonus 20 zł oraz karty przedpłacone o wartości 500 zł do sklepów Media Markt. Jeszcze więcej bonusów można zgarnąć dołączając do grona graczy tego bukmachera. Zakład bez ryzyka, freebet i bonus od depozytu. Najlepsze otrzymasz rejestrując się z kodem bonusowym. Zatem jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie, zachęcamy rejestracji.

Promocja Fortuny na powrót Ekstraklasy

Jakie są zasady promocji Ekstraklasa za LIVE? Wystarczy, że w dniach 8-10 lutego 2019 postawisz przez stronę lub aplikację Fortuny 3 kupony live o stawce minimalnej 20 zł brutto każdy. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie związane z rozgrywkami 21. kolejki Ekstraklasy. Możesz zawierać zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Gdy spełnisz opisane warunki otrzymasz od Fortuny 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 zł. Pamiętaj, że promocja obejmuje wyłącznie kupony z oferty live. Otrzymany bonus zostanie przypisany do twojego konta w poniedziałek 11 lutego.

Dodatkowo najlepsi gracze bukmachera mogą poza bonusem 20 zł walczyć o karty przedpłacone o wartości 500 zł do sieci sklepów Media Markt. Do zdobycia jest pięć takich kart. Otrzymają je osoby z najwyższą sumą stawek kuponów live postawionych w czasie trwania promocji.