Oglądaj Eleven Sports za darmo przez 30 dni - Sprawdź promocję na forBET

Eleven Sports za darmo przez 30 dni w promocji forBET

Z dniem 31 stycznia 2017 zakłady bukmacherskie forBET wprowadziły w swojej ofercie dodatkową promocję. Dla wszystkich nowych graczy, którzy zdecydują się wpłacić swój pierwszy depozyt u bukmachera, czeka dodatkowy bonus. Odbierz za darmo kod dostępu i oglądaj ligę hiszpańską, włoską czy francuską na żywo. Po aktywowaniu kodu dostępu na stronie www.elevensports.pl usługa subskrypcji na oglądanie kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK jest aktywna przez 30 dni.

Bonus kod dla nowych graczy bukmachera forBET

Dla nowych graczy w internetowych zakładach bukmacherskich forBET, czeka bonus powitalny do 600 PLN. Sprawdź jaki kod promocyjny wpisać w formularzu rejestracyjnym forBET, aby aktywować ofertę bonusu startowego. Oprócz bonus powitalnego, kod promocyjny aktywuje również dodatkowe promocje jak na przykład bonus na zakłady akumulowane nawet do 380 PLN!

Jak odebrać kod dostępu do Eleven Sports na 30 dni od forBET?

To naprawdę proste, ale trzeba spełnić kilka warunków. Aby otrzymać kod dostępu, musisz założyć darmowe konto u bukmachera forBET i dokonać pierwszego depozytu. Niestety gracze, którzy posiadają już konto u bukmachera i zdeponowali środki przed 31 Stycznia nie zostaną uwzględnieni w promocji i tym samym nie otrzymają kodu dostępu do Eleven Sports. Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników, którzy po raz pierwszy wpłacą środki na kotno gracza forBET.

Minimalna wartość depozytu, kwalifikującego się do wzięcia udziału w promocji wynosi 11zł. Następnie wystarczy, że tylko raz postawisz obrócisz depozyt i gotowe. Zostałeś zakwalifikowany!

Po obróceniu depozytu wyślij maila na adres: pomoc@iforBET.pl z tematem “ES” + swój login gracza. W ciągu 24h otrzymasz specjalny kod dostępu umożliwiający Ci oglądania kanałów Eleven Sports przez okrągłe 30 dni.

Jak aktywować kod dostępu?

Przejdź na stronę www.elevensports.pl zaloguj się i aktywuj pakiet miesięczny wpisując otrzymany kod dostępu. Nie musisz tego robić od razu, Twój kod ważny jest przez 6 miesięcy. Promocja działa do odwołania.