Wytypuj za darmo wyniki spotkań EURO 2016 i wygraj nagrody z puli 2 000 000 PLN w Sportingbet!

Euro Expert na Sportingbet – Wytypuj wyniki Euro 2016

Graj codziennie od 1 kwietnia do 09 czerwca 2016 na Sportingbet i zostań Euro Expertem! Wytypuj wyniki Euro 2016 i wygrywaj nagrody warte 2 000 000 PLN. Za pierwsze miejsce, samochód sportowy do 1 300 000 PLN – do wyboru trzy auta, lub prawdziwa gotówka wypłacana na konto gracza Sportingbet. Nagrody gotówkowe w konkursie Euro Expert nie podlegają obrotowi !

Poza tym do wygrania darmowe spiny, Apple iPad Mini 4 oraz udział w puli 200 000 PLN !

Darmowe Spiny dla Nowych graczy w Sportingbet

Konkurs typerski Euro Expert na Sportingbet przeznaczony jest wyłącznie dla graczy posiadających już konto u tego bukmachera. Jeśli nie posiadasz jeszcze darmowego konta w Sportingbet załóż je wykorzystując kod bonusowy w formularzu rejestracyjnym. Otrzymasz na start 10 darmowych obrotów w grze o prawdziwe pieniądze na automacie Starburst. Co wygrasz jest Twoje i nie ryzykujesz nawet “złotówki”.

Jak wziąć udział w konkursie Euro Expert?

Niewątpliwie zaletą konkursu Euro Expert organizowanego przez Sportingbet jest możliwość dodawania swoich prognoz wyników spotkań, codziennie. W ten sposób zyskujemy szanse na obstawienie przeróżnych wariantów. Aby dodać tabelę z wynikami i wziąć udział w konkursie,  należy posiadać konto gracza i środki do gry na koncie. Jeśli te warunki są spełnione to wystarczy, że każdego dnia obstawisz zakład sportowy na Sportingbet. W ten sposób otrzymasz możliwość wytypowania nowej prognozy. W całym konkursie przysługuje Ci tylko jedna wygrana, którą otrzymasz za najlepsze typowanie!

Poniżej uzupełniony, przykładowy kupon konkursowy. Tak , naszym zdaniem Polacy sprawią niespodziankę 🙂Konkurs Euro2016 na Sportingbet - Wytypuj wyniki Euro 2016

Jeśli jesteś już członkiem Sportinbget wykorzystaj swoją szansę i weź udział w konkursie, przeanalizuj grupy, wybierz faworytów i… zgarnij nagrody. W końcu 100 spinów na automacie Reel Steal piechotą nie chodzi, a można je dostać za darmo za prawidłowe obstawienie zwycięzców grup. Konkurs Euro Expert czyli zabawę w Mistrzostwa Europy w Piłkę Nożną Francja 2016 czas zacząć!