Obstawiaj mecze Euro 2016 w Betano i odbierz nagrodę do 1000 PLN

Euro-Maniak – Stawiaj zakłady w Betano i odbierz 1000 PLN

Obstawiaj mecze podczas EURO 2016, a po turnieju odbierz nagrodę od bukmachera Betano równą pięciokrotności Twojej średniej stawki! Obstawiając codziennie spotkania Euro2016 możesz liczyć na prezent o wartości 1000 PLN. Sprawdź aktualne oferty bukmacherów internetowych na Mistrzostwa Europy w piłkę nożną 2016.

Bonus dla Nowych graczy Betano

Nie zarejestrowałeś się jeszcze u bukmachera Betano? Załóż już teraz darmowe konto gracza wpisując w formularzu rejestracyjnym Betano kod promocyjny i odbierz rewelacyjny bonus na start.
Ponadto wykorzystując nasz kod rejestracyjny, aktywujesz niesamowite promocje na zakłady bukmacherskie i kasyno online. Jesteśmy pewni, że oferta powitalna Betano spełni Twoje oczekiwania! W końcu jest to trzeci najbardziej popularny bukmacher wśród graczy polskojęzycznych!

Euro-Maniak podział nagród w konkursie

Postaw zakłady we wszystkich 51 meczach Euro 2016 a otrzymasz pięciokrotność średniej stawki!  Jeśli Twoja uśredniona stawka na zakład wynosi 13 PLN otrzymasz od nas 65 PLN jako nagrodę!
Obstaw od 41 do 50 zakładów w meczach, a otrzymasz zwrot do trzykrotności średniej stawki. Jeśli Twoja uśredniona stawka na zakład wynosi 13 PLN otrzymasz od nas 39 PLN jako nagrodę.
Jeśli zagrasz od 26 do 40 zakładów na mecze Euro 2016, otrzymasz od nas zwrot uśrednionej stawki. Jeśli Twoja średnia stawka na mecz wynosiła 9 PLN otrzymasz od nas zwrot 9 PLN.
W przypadku obstawienia mniejszej ilości meczów ( poniżej 26 ) nagroda nie jest przewidziana.
Każdy użytkownik biorący udział w promocji zostanie nagrodzony tylko i wyłącznie w wyżej wymienionych przypadkach.

Co to jest średnia stawka na zakłady

Średnia stawka to procentowy udział środków jakie zostały przez Ciebie postawione na zakłady w turnieju EURO 2016.
Przykład
Jeżeli zagrasz w 5 meczach 5 PLN na pierwszy zakład, 3 PLN na drugi, 15 PLN na trzeci,  7 PLN na czwarty oraz 35 na piąty, to Twoja średnia stawka będzie wynosiła (5+3+15+7+35=65 , 65/5=13) 13 PLN)

Które zakłady są objęte promocją Euro-Maniaka w Betano?

Do oferty Euro-Maniak wliczane są wyłącznie pojedyncze zakłady przedmeczowe z minimalnym kursem 1.50. Jeśli postawisz kupon z większą ilością typów, nie zostanie on wzięty pod uwagę przy rozliczaniu konkursu. Niestety typy z rynku 0% marży, inne zakłady z tego samego meczu czy te w których zostanie użyta opcja Cash-Out (pre & in-play).

Jaka jest maksymalna nagroda w promocji Euro-Maniak na Betano?

Maksymalna nagroda dla jednego użytkownika w promocji Euro-Maniak na Betano wynosi, aż 1000 PLN.

Kiedy otrzymam moją nagrodę?

Nagroda zostanie przelana na Twoje konto maksymalnie po 48 godzinach licząc od zakończenia turnieju.

Zasady promocji Euro-Maniaka

Aby wziąć udział w promocji musisz postawić co najmniej 26 zakładów z dostępnych 51 spotkań w turnieju EURO 2016. Do konkursu brane będą pod uwagę wyłącznie zakłady pojedyncze. Zakłady w których skorzystasz skorzystasz z opcji “Cash-Out” oraz te ze zwrotami nie będą brane pod uwagę. Nagroda zostanie dodana do Twojego konta gracza w formie gotówki, maksymalnie po 48 godzinach od zakończenia Euro2016.
Ogólne warunki korzystania z serwisu mają zastosowania w powyższej promocji.