Bonus na ME w Ręcznej Expekt zakłady

Expekt Bonus na ME w Piłce Ręcznej 2016

Zakłady bukmacherskie Expekt przygotowały Bonus na ME w Piłce Ręcznej 2016. Dzięki tej promocji możesz zgarnąć nawet 100 złotych za darmo. Jednak z nami wykorzystać dwa bonusy jednocześnie i zyskać nawet 251 zł. Nasza promocja dostępna jest tylko dla nowych graczy, więc zadziała o ile nie masz jeszcze konta na Expekt. Jeśli już je posiadasz to zobacz taką sama promocję na Betclic – bliźniaczym serwisie z zakładami bukmacherskimi i tam wykorzystaj maksymalną promocję.

Bonus na ME w Piłce Ręcznej 2016

Nowa promocja na Expekt dotyczy tylko zakładów bukmacherskich na ME w piłce ręcznej 2016. Wnieś pięć zakładów dotyczących turnieju rozgrywanego w Polsce z kursem co najmniej 1.50 i stawką 20 zł lub więcej a otrzymasz bonus w wysokości 20 złotych. Czyli po prostu szósty zakład masz gratis! W promocji bierze udział każdy rodzaj zakładu: pojedyncze, wielokrotne, przedmeczowe i live. Możesz wykorzystać aż 5 bonusów dziennie.

Kod Promocyjny Expekt

Wpisując podczas rejestracji na zakładach bukmacherskich Expekt kod promocyjny: VIPMAXEX otrzymasz dodatkowe 151 złotych bonusu cashback. Jak to działa? Rejestrujesz się, wpłacasz pierwszy depozyt a w przypadku przegranego pierwszego zakładu Expekt zwraca Ci przegraną sumę – do 111 złotych. Dodatkowe 40 złotych zyskasz stawiając swój pierwszy zakład przez aplikację dla urządzeń mobilnych. Taka promocja dostępna jest dzięki naszej współpracy z serwisem Expekt i jest przeznaczony tylko dla naszych użytkowników!