Fame MMA 3 – 50% więcej z LV BET

Fame MMA zakłady bukmacherskie LV BET

Zbliża się 3 edycja popularnej gali MMA, podczas której odbędzie się 9 walk w klatkach. 30 marca 2019 roku najbardziej medialnym wydarzeniem będzie starcie kobiet Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej. Czy jest to dobra okazja do stawiania zakładów bukmacherskich? LV BET twierdzi że tak ! Dlatego też przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której możesz powiększyć wygraną o 50 %.

By móc skorzystać z promocji musisz posiadać aktywne konto u tego bukmachera. Założenie konta w LV Bet zajmuje 2 minuty. Jeśli jeszcze go nie masz przejdź do formularza i wpisz specjalny kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz środki bonusowe dzięki którym będziesz mógł obstawić to wydarzenie bez depozytu.

Powiększ wygraną w LV BET o 50%

By skorzystać z oferty specjalnej należy postawić minimum 3 typy związane z galą Fame MMA 3 za co najmniej 50 PLN z łącznym kursem minimalnym 2,0. Jeśli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowo 50% swojej wygranej w formie środków bonusowych. Maksymalny bonus wynosi 50 zł.
W konkursie biorą udział tylko kupony za środki z depozytu. By wypłacić bonus, należy dokonać 3 krotnego obrotu z kursem minimalnym 1,75.

Fame MMA 3

Fame MMA to niecodzienne wydarzenie. Nie jest to kolejne sportowe widowisko, podczas którego prawdziwi zawodnicy będą walczyć o mistrzostwo mieszanych sztuk walki. Fame MMA to gala typu freak fight, podczas której na ringu staną przeciwko sobie znani, polscy youtuberzy, streamerzy i telewizyjni celebryci. Tak też będzie w sobotę 30 marca podczas gali Fame MMA 3. Wydarzenie odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.