Fame MMA 6 zakłady bukmacherskie

Już 28 marca 2020 w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się szósta edycja gali Fame MMA. Na to wydarzenie czeka wiele osób w Polsce. W klatkach ponownie zobaczymy znanych raperów, youtuberów i influencerów, którzy skrzyżują ze sobą rękawice. Bukmacher LV BET, jako oficjalny sponsor Fame MMA przygotował już kursy na to wydarzenie. Po raz pierwszy znajdziemy je również u innego buka, a jest nim Noblebet.

Na sobotniej gali wystąpią między innymi Alan Kwieciński, Kasjusz Życiński, Marcin Najman czy Linkimaster. Szykuje się ciekawe wydarzenie. Jak szanse na zwycięstwo poszczególnych zawodników oceniaja LV BET?

LV BET Fame MMA 6 – kursy

Zawodnik 1Zawodnik 2
A. Kwieciński – 1.16A. Tańcula – 3.15
C. Racicki – 2.00B. Kubik – 1.47
K. Życiński – 1.16M. Rataj – 3.15
W. Gola – 1.40M. Krasucki – 2.16
J. Flas – 1.01M. Łapot – 5.20
M. Linkiewicz – 1.17K. Smogulecka – 3.10
M. Najman – 1.60P. Piechowiak – 1.81
M. Szewczyk – 1.73D. Ambroziak – 1.66

Kursy z dnia 26.03.2020, godz. 9:30

Analizując kursy w LV BET widzimy, że większość walk ma swoich faworytów. Są wśród nich Alan Kwieciński, Kasjusz Życiński, Jakub Flas, Wojciech Gola i Marta Linkiewicz. Identyczne kursy znajdziemy w Noblebet. Zatem jak widać, bukmacherzy są bardzo zgodni co do tego jak mogą potoczyć się poszczególne pojedynki.

Bonus LV BET

Z okazji zbliżającej się gali Fame MMA LV BET zawsze przygotowywało dla swoich graczy specjalną ofertę promocyjną. Zwykle były do bonusy do wygranych z zakładów postawionych na właśnie tę galę. Póki co na stronie lvbet.pl nie znajdziemy żadnej specjalnej akcji przygotowanej na zbliżającą się szóstą galę, ale liczymy na to, że jeszcze się coś pojawi.

Nie zapominajmy jednak, że u tego buka możemy skorzystać z pakietu powitalnego LV BET, na który składają się bonusy od depozytów do 1500 zł i 20 zł bez depozytu, które również można wykorzystać na zakłady na Fame MMA. Poza tym w ofercie promocyjnej znajduje się wiele opcji do dobycia bonusów czy powiększenia wygranej.

Karta walk

Podczas gali w Częstochowie zobaczymy osiem pojedynków. Ponownie w klatce pojawi się Marcin Najman, który przyjął wyzwanie rzucone mu przez Piotra Piechowiaka, pseudonim Bestia. Kolejny raz walkę stoczy Marta Linkiewicz, której rywalką będzie Kamila Smogulecka, niegdyś znana jako Luxuria Astaroth. Polacy mogą ją kojarzyć z jednego z teledysków Donatana. Ciekawie zapowiada się również Macieja Rataja z programu “Ex na plaży” z Kasjuszem Życińskim.

Fame MMA 6 – karta walk

  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusjeee” Smogulecka 
  • Marcin “Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub “Kubańczyk” Flas – Maciej “L Pro” Łapot
  • Bartosz “Qbik” Kubik – Cyprian “Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk – Dawid “Ambro” Ambroziak

Fame MMA 6 – analiza walk

Przyjrzyjmy się nieco bliżej każdej z walk tego wieczoru w Częstochowie i dowiedzmy się więcej na temat wszystkich fighterów.

Alan “Alanik“ Kwieciński – Arkadiusz “Aroy“ Tańcula

Pojedynek zawodników, którzy mają już na swoim koncie zawodowe występy w mieszanych sztukach walki. Co ciekawe, „Alanik” ma za sobą nawet występ w jednej z największych polskich federacji MMA – Fight Exclusive Night. Obydwaj uczestnicy tego starcia prowadzą również działalność medialną – Tańcula jest popularnym trenerem personalnym, a Kwieciński występował w „Warsaw Shore”. Na papierze pojedynek ten zapowiada się jako jedna z najciekawszych walk tego wieczoru. Wskazanie faworyta nie będzie jednak zadaniem łatwym – za „Alanikiem” na pewno przemawia doświadczenie, jednak „Aroy” góruje nad rywalem warunkami fizycznymi.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj

Obydwaj zawodnicy znani są z popularnych formatów „Ex na Plaży” i „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Podczas nagrywania jednego z tych programów doszło między nimi do spięcia, które teraz będą chcieli wyjaśnić w klatce. Zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje się „Don Kasjo”, dla którego będzie to już trzeci występ w Fame MMA. Warto odnotować, że dwa poprzednie pojedynki wygrał. Dla Macieja Rataja będzie to oficjalny debiut w tej formule, więc jego umiejętności to tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Czy zaskoczy czymś widzów przed telewizorami i ekranami?

Cyprian “Cypis” Racicki – Bartosz “Qbik” Kubik

I znów występ dwóch muzyków, a dokładniej raperów. W ostatnim czasie obydwaj hip-hopowcy prześcigali się w nagrywaniu na siebie coraz bardziej wymyślnych dissów. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić zaistniałe pomiędzy nimi niesnaski w klatce Fame MMA. Ich pojedynek może okazać się jednym z najbardziej zaciętych tego wieczoru. Wskazanie faworyta nie będzie łatwe, tym bardziej, że obydwaj dysponują zbliżonymi warunkami fizycznymi. Jednak, zdaniem bukmacherów, większe szanse na triumf ma „Qbik”.

Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “El Pro” Łopot

Kolejny pojedynek w wadze ciężkiej. Do klatki wejdą zawodnicy mniej lub bardziej związani ze środowiskiem hiphopowym. Dla znanego z filmików „Lorda Kruszwila” Jakuba Flasa będzie to drugi występ w Fame MMA. Za pierwszym razem pozostawił za sobą bardzo dobre wrażenie po KO na „Boxdelu”. Z kolei dla „El Pro”, którego codziennym zajęciem jest DJ-ka i produkcja muzyczna, gala w Częstochowie będzie oficjalnym debiutem w mieszanych sztukach walki. Wydaje się jednak, że jego ewentualną wygraną w tej walce należałoby potraktować jako sensację.

Maciej „Szewcu” Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak

Kolejny bardzo ciekawie zapowiadający się pod względem sportowym pojedynek. Zmierzą się w nim fighterzy, dla których mieszane sztuki walki nie są niczym obcym. Faktem jest, że dla znanego z „Love Island” „Szewca” będzie to oficjalny debiut w tej formule, jednak nie można zarzucić mu braku formy, a sam wielokrotnie zaznaczał, że od dawna trenuje tę dyscyplinę. Z kolei dla „Ambro” będzie to już trzecia walka w Fame MMA. Jak dotąd ma na koncie wygraną z Dawidem Ozdobą przed czasem oraz porażkę na punkty z „Don Kasjo”. Bukmacherzy minimalnie większe szanse na wygraną dają właśnie Ambroziakowi.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka

Na gali w Częstochowie po raz trzeci w historii Fame MMA zobaczymy „Linkimaster”, czyli Martę Linkiewicz. Znana instagramerka jak do tej pory zanotowała zwycięstwo z Esmerką Godlewską i porażkę z „Lil’ Masti”. Dla jej najbliższej rywalki, która znana jest przede wszystkim z występów w teledyskach Donatana będzie to debiut w klatce. Luxuria Astaroth, bo tak przez długi czas zwykło się o niej mówić, podjęła decyzję o zmianie pseudonimu na „Zusje”. Jej umiejętności w mieszanych sztukach walki nie są znane, jednak jeśli solidnie przepracowała okres przygotowawczy, niewykluczone, że będzie miała szanse w pojedynku z Linkiewicz.

Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki

Fani Fame MMA w końcu będą mieli okazję zobaczyć w klatce jednego z założycieli tej organizacji, Wojciecha Golę. Dotychczas dał on się poznać szerszemu gronu widzów występami w „Warsaw Shore”. Warto odnotować, że ze światem sportu związany jest nie od dziś – ma na koncie spore sukcesy we freestyle’u na snowboardzie. Z kolei dla „Rafonixa” będzie to już trzecia walka w Fame MMA. Jak dotąd zdążył pokonać „Magicala” (rywal złamał nogę na początku walki) i szybko przegrać z „Isamu”. Faworytem wydaje się jednak debiutujący Gola, tym bardziej, że fizycznie góruje nad swoim rywalem.

Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak

Jedna z najgłośniejszych walk tej gali, poprzedzona wzajemnym dissowaniem się obydwu jej uczestników za pośrednictwem mediów społecznościowych. Słynny Marcin „El Testosteron” Najman po raz drugi wystąpi na Fame MMA. W swoim debiucie rozprawił się z Bonusem BGC. Tym razem jednak jego rywal wydaje się nieco bardziej wymagający, a będzie nim popularny kulturysta Piotr „Bestia” Piechowiak, dla którego będzie to debiut w Fame MMA. Obydwaj panowie będą należeć do najstarszych uczestników tego wydarzenia, jednak w ringu powinniśmy zobaczyć prawdziwą wojnę dwóch nienawidzących się przedstawicieli wagi ciężkiej.

Gala Fame MMA 6 online

Organizowane co kilka miesięcy widowiskowe gale Fame MMA przyciągają tłumy widzów, a bilety rozchodzą się co do jednego. Niestety gala w Częstochowie zaplanowana na 28.03.2020 odbędzie się bez udziału publiczności. Taką decyzję podjęli organizatorzy w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Nic jednak straconego. Całe wydarzenie będzie można oglądać na żywo w internecie na stronie famemma.tv. Transmisja będzie płatna i dostępna w systemie pay-per-view.

Popularność zakładów na Fame MMA

Trzeba przyznać, że jeszcze kilka lat temu, niewiele osób słyszało o galach Fame MMA, a już tym bardziej o zakładach na te wydarzenia. Jednak organizatorzy konsekwentnie organizowali kolejne gale, inwestowali w marketing i reklamę oraz nawiązywali współpracę z firmami, dzięki którym zdobywali fundusze i wsparcie dla swojego przedsięwzięcia. Opłacało się. Teraz ciężko szukać w Polsce osoby, która nie słyszałaby o galach Fame MMA. LV BET również zauważył potencjał w tym wydarzeniu i dlatego został oficjalnym bukmacherem federacji.

O autorze

Adrianna Sulska