Fame MMA 7 kursy bukmacherskie

Main event
Paweł Michołajuw - Popek
Paweł Michołajuw
Popek
Stifler
Damian Zduńczyk
Damian Zduńczyk - Stifler
85% szans na wygraną
1,08
5,25
15% szans na wygraną

Władze organizacji Fame MMA ogłosiły, że już 5 września 2020 roku odbędzie się kolejna gala sygnowana tą nazwą. Zdążyliśmy również poznać pełen headline tego eventu. Najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie występ Pawła “Popka” Mikołajuwa, który skrzyżuje rękawice z gwiazdą programu “Warsaw Shore”, Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. W co-main evencie zobaczymy wielki rewanż, w którym wystąpią Adrian “Polak” Polański i Amadeusz “Ferrari” Roślik. Na siódmej edycji gali Fame MMA zobaczymy również Marcina Najmana, który zmierzy się z Dariuszem Kaźmierczukiem. Tym razem Fame MMA 7 kursy bukmacherskie na walki znajdziemy u bukmachera Betclic, który został oficjalnym sponsorem gali.

Łącznie zaplanowano na ten wieczór aż 9 pojedynków, a pełna karta walk prezentuje się następująco:

  • Walka wieczoru: Paweł “Popek” Mikołajuw – Damian “Stifler” Zduńczyk
  • Druga walka wieczoru: Adrian  “Polak” Polański – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Dawid Malczyński – Wojciech Gola
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Marta “Martirenti” Rentel
  • Marcin “Mielonidas” Makowski – Łukasz Lupa
  • Paweł “Tybori” Tyburski – Arkadiusz “Aroy” Tańcula
  • Marcin  “El Testosteron” Najman – Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
  • Kamil “Hassi” Hassan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik – Mariusz “Hejter” Słoński
  • Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

Wydarzenie to będzie dostępne do oglądania za pośrednictwem strony internetowej federacji Fame MMA w systemie pay-per-view. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy partnerem tej imprezy od strony bukmacherskiej został Betclic. Tym samym to właśnie ten operator będzie miał wyłączność na Fame MMA 7 kursy bukmacherskie. Warto odnotować, że podczas wcześniejszych gal, oficjalnym bukiem Fame MMA był LVBET.

Fame MMA 7 kursy bukmacherskie

Poniżej znajduje się wykaz wszystkich pojedynków gali Fame MMA 7 wraz z ofertami kursowymi na każdą z nich u legalnego bukmachera Betclic.

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
Dawid Malczyński1.45Wojciech Gola2.35
Marta „Linkimaster” Linkiewicz1.10Marta „Martirenti” Rentel5.0
Paweł „Tybori” Tyburski1.85Arkadiusz „Aroy” Tańcula1.75
Marcin  „El Testosteron” Najman1.38Dariusz „Lew” Kaźmierczuk2.60
Kamil „Hassi” Hassan1.45Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka2.35
Marcin “Mielonidas” Makowski1.30Łukasz Lupa2.90
Tomasz “Olejnik” Olejnik1.42Mariusz “Hejter” Słoński2.45
Adrian  „Polak” Polański1.75Amadeusz „Ferrari” Roślik1.85
Paweł „Popek” Mikołajuw1.08Damian „Stifler” Zduńczyk5.25
Sebastian”Ztrolowany” Nowak1.52Maciej Rataj2.20
Fame MMA 7 kursy na walki

Kursy z dnia 4.09.2020, godz. 11:40

Jak widać powyżej Fame MMA 7 kursy prezentują się bardzo dobrze. Warto zauważyć, że bukmacher Betclic oferuje swoim klientom atrakcyjny bonus powitalny w formie cash back. Wszyscy gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta u tego operatora, będą mieli również możliwość maksymalizacji wartości bonusu. Wystarczy przy okazji zakładania konta podać kod promocyjny Betclic w formularzu, a następnie dokonać pierwszego depozytu.

Fame MMA 7 – analizy walk

Jak już wspomniałem wcześniej, podczas gali Fame MMA 7 zobaczymy aż 10 pojedynków, co jest rekordem w przypadku tego wydarzenia. Sama karta walk również przedstawia się bardzo interesująco. W klatce po raz kolejny zobaczymy znane osobistości internetowe, a wśród nich streamerów, raperów, influencerki i influencerów. Poznajmy więc każdego z bohaterów tego ciekawie zapowiadającego się wydarzenia.

Paweł “Popek” Mikołajuw (3-4) – Damian “Stifler” Zduńczyk (0-0)

Fame MMA 7 bonus Betclic

Najważniejszym wydarzeniem Fame MMA 7 będzie bez wątpienia powrót “Popka Monstera” do metalowej klatki. Po nieudanej przygodzie z KSW, popularny raper nie zaprzestał treningów. Teraz ma szansę na to, by stać się jednym z najlepszych fighterów organizacji mieszanych sztuk walki zrzeszających gwiazdy Internetu.

W swojej dotychczasowej karierze “Popek” stoczył aż 7 pojedynków, z których 3 wygrał (3 KO), a 4 przegrał. Dla jego najbliższego rywala będzie to debiut w mieszanych sztukach walki. Tak naprawdę nie wiadomo czego można spodziewać się po gwieździe programu “Warsaw Shore”. Jasne jest jednak, że “Stifler” wyróżnia się tężyzną fizyczną, a sporty siłowe i wysiłek fizyczny nie są mu obce. Jak sam stwierdził w wywiadzie, obawia się nieco swojego rywala, jednak z drugiej strony liczy na to, że będzie miał okazję sprawdzić się z kimś bardzo znanym. Faworytem pojedynku i to zdecydowanym będzie jednak lider Gangu Albanii. Ma on ogromną przewagę doświadczenia, warunków fizycznych i najpewniej również umiejętności.

Adrian “Polak” Polański (1-2) – Amadeusz “Ferrari” Roślik (1-2)

Długo oczekiwany rewanż dwóch nie pałających do siebie sympatią youtuberów. W ich pierwszym starciu, które miało miejsce na gali Fame MMA 4 lepszy okazał się “Polak”, który wygrał na kartach sędziowskich. Nie obyło się jednak bez kontrowersji – “Ferrari” natychmiast zgłosił oficjalny protest, który jednak został odrzucony. Konflikt pomiędzy nimi nie został więc rozstrzygnięty – co więcej, nabrał jeszcze większych rozmiarów. Obydwaj zawodnicy należą do najbardziej doświadczonych uczestników Fame MMA – stoczyli dla tej organizacji po 3 walki. Adrian Polański ma na swoim koncie jeszcze dwie porażki, które poniósł z rąk wysoko notowanych Dawida Malczyńskiego i Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Porażkę z Malczyńskim ma na swoim koncie również Amadeusz Roślik. Udało mu się jednak pokonać Sylwestra “Bystrzaka” Tkocza. Walka “Polak” – “Ferrari” zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń tej gali i możemy spodziewać się kolejnego zaciętego starcia, najpewniej na pełnym dystansie rundowym.

Dawid Malczyński (3-0) – Wojciech Gola (1-0)

Hitowo zapowiadające się starcie dwóch niepokonanych fighterów w umownym limicie wagowym 80 kilogramów. Obydwaj zawodnicy trafili do karty walk Fame MMA 7 w ostatniej chwili – początkowo ich pojedynek planowany był na kolejną edycję gali. Warto odnotować, że Dawid Malczyński to aktualny mistrz tej federacji w kategorii półśredniej, jednak wydaje się, że jego dotychczasowi rywali nie prezentowali tego samego poziomu co jego najbliższy przeciwnik– Wojciech Gola osiągał w przeszłości sukcesy w snowboardzie i sport nie jest dla niego czymś obcym. Ponadto, jest jednym z właścicieli federacji Fame MMA, więc nie przystoi mu przegrać nawet z tak renomowanym rywalem jak Malczewski. W każdym razie czeka nas bardzo ciekawy pojedynek, który może być ozdobą całej gali. Nie zdziwię się jednak, jeśli na przekór notowaniom bukmacherów jego zwycięzcą okaże się Gola.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz (2-1) – Marta “Martirenti” Rentel (0-0)

Do klatki powróci również Marta Linkiewicz, znana lepiej jako “Linkimaster”. Kontrowersyjna influencerka ma na swoim koncie dodatni bilans dwóch wygranych i 1 porażki. Do tej pory zdołała poradzić sobie z “Esmerką” Godlewską i znaną z teledysków Donatana modelką Kamilą Smogulecką (“Zusje”). Jedyną porażkę zanotowała za to z Anielą “Lil’ Masti” Bogusz. Dla jej rywalki, która jest popularną specjalistką od zdrowego lifestyle’u, będzie to debiut w mieszanych sztukach walki i tak naprawdę nie wiadomo czego się po niej spodziewać. Zdecydowaną faworytką bukmacherską jest póki co bardziej doświadczona “Linkimaster”. Nie będzie jednak miała nad swoją rywalką przewagi warunków fizycznych, tak jak miało to miejsce w jej poprzednich pojedynkach. Niewykluczone więc, że czeka nas bardzo ciekawy pojedynek i być może również sensacyjne rozstrzygnięcie.

Marcin “Mielonidas” Makowski – Łukasz Lupa (1-1)

Z początku miał to być jedyny tego wieczoru pojedynek kickbokserski, stoczony na zasadach formuły K-1. Wystąpić miał niepokonany “Don Kasjo”, który dał się nam poznać jako bardzo uzdolniony fighter oraz Łukasz Lupa, dla którego będzie to trzeci występ dla Fame MMA. “Don Kasjo” niestety doznał kontuzji ucha i musiał wycofać się z udziału w pojedynku. Szybko jednak znaleziono zastępstwo i z Lupą zmierzy się Marcin Makowski, zawodnik Pompa Team. Fani Fame MMA mogą go kojarzyć z czwartej gali, kiedy dosyć widowiskowo pokonał Patryka „Kizio” Wozińskiego. Z kolei Lupa, który był uczestnikiem dwóch pierwszych gali zorganizowanych pod szyldem Fame MMA, ma na swoim koncie wygraną z Kamilem Wilczakiem przez KO oraz porażkę z Kamilem Stępińskim, nota bene również przez nokaut. Faworytem tego pojedynku wydaje się “Melonidas” dzięki lepszym warunkom fizycznym.

Paweł “Tybori” Tyburski (0-0) – Arkadiusz “Aroy” Tańcula (2-0)

Ciekawie zapowiada się również starcie Arkadiusza Tańculi z Pawłem Tyburskim. Popularny “Aroy” do tej pory nie przegrał żadnego pojedynku w MMA. Zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku występem na amatorskiej gali Silesian Fight Night 2, podczas której wygrał na punkty z Dariuszem Sierhejem. Swój jedyny pojedynek dla Fame MMA stoczył w marcu tego roku i nieoczekiwanie poradził sobie z mającym na koncie występy na gali FEN i Armia Fight Night Alanem Kwieciński, pokonując go na punkty.

Z kolei dla jego najbliższego rywala będzie to indywidualny debiut w MMA. “Indywidualny”, ponieważ wraz ze swoim bratem Piotrem miał już okazję wystąpić w starciu 2 vs 2 przeciwko innej parze bliźniaków, Piotrowi i Pawłowi Klukom, a Tyburscy wygrali ten pojedynek. Warto odnotować, że w ostatnim czasie kursy na wygraną Arkadiusza Tańculi poszły znacznie w dół, co świadczy o tym, że fani widzą w nim faworyta tego starcia. Niemniej, to jego rywal będzie miał przewagę warunków fizycznych.

Marcin “El Testosteron” Najman (2-5) – Dariusz “Lew” Kaźmierczuk (1-8)

Starcie dwóch zaawansowanych wiekowo fighterów o ujemnym bilansie pojedynków w mieszanych sztukach walki. Zobaczymy w nim zapowiadającego od dłuższego czasu zakończenie kariery Marcina Najmana oraz znanego z występu przeciwko Szymonowi Kołeckiemu, Dariusza Kaźmierczuka. Popularny “Lew” zaczął swoją karierę w mieszanych sztukach walki bardzo późno, bo w wieku 39 lat. W ciągu siedmiu lat występów odbył 9 walk, z których 8 przegrał i zanotował jedną wygraną przeciwko Dawidowi “Harnasiowi” Harasowi, którego bilans to… 0-20. Z kolei 41-letni “El Testosteron” to fighter, którego znają chyba wszyscy fani sportów walki w Polsce. Zasłynął przede wszystkim pojedynkami z Mariuszem Pudzianowskim i Przemysławem Saletą. W Fame MMA stoczył jak dotąd dwa pojedynki, notując wygraną z “Bonusem BGC” oraz szybką porażkę z “Bestią” Piechowiakiem. Mimo iż Najman prezentuje ostatnio coraz słabszą formę, to w nim bukmacherzy upatrują faworyta tego pojedynku.

Sebastian „Ztrolowany” Nowak (2-0) – Maciej Rataj (0-1)

Ciekawy pojedynek pomiędzy fighterami, którzy mieli już okazję występować na Fame MMA. „Ztrolowany” jak dotąd nie znalazł pogromcy, a jego dwa pierwsze pojedynki zakończyły się wygranymi przed czasem – nokautował kolejno Michała Bogawskiego i „Bonusa BGC”. Obydwa pojedynki nie stały jednak na zbyt wysokim poziomie. Maciej Rataj z kolei ma za sobą jedynie pojedynek z mocnym Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, z którym przegrał w 2. rundzie pojedynku na Fame MMA 6. Zaprezentował się jednak z całkiem niezłej strony i mimo iż w pewnym momencie zabrakło mu tchu, pokazał, że drzemie w nim spory potencjał. Co prawda ustępuje dość mocno Nowakowi, jeśli chodzi o warunki fizyczne, jednak ze sportem ma do czynienia na co dzień – pracuje jako trener personalny. Niewykluczone, że Rataj będzie w stanie sprawić niespodziankę, mimo iż nie jest faworytem bukmacherów.

Tomasz Olejnik (0-1) – Mariusz “Hejter” Słoński (0-0)

Pojedynek dwóch wojowników o niezbyt imponujących warunkach fizycznych. Dla youtubera Tomasza Olejnika będzie to już drugi występ dla Fame MMA. W swoim pierwszym starciu co prawda został szybko znokautowany przez Dariusza Malczyńskiego, po potężnym kopnięciu na korpus, jednak przez kilkanaście sekund zdążył pokazać, że nie brakuje mu ambicji i serca do walki. Dla jego rywala, Mariusza “Hejtera” Słońskiego, będzie to debiut w mieszanych sztukach walki. Pojedynek został poprzedzony konfliktem pomiędzy obydwoma internetowymi celebrytami, na który złożyło się m. in. wzajemne dissowanie za pośrednictwem YouTube’a. Teraz Olejnik i Słoński będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko z pomocą pięści. Faworytem bukmacherów i typerów jest pierwszy z nich, a kursy na jego wygraną w ostatnim czasie w znaczny sposób się obniżyły.

Kamil “Hassi” Hassan (1-1) – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (1-1)

Kolejny wielki rewanż, tym razem w wykonaniu dwóch młodych i utalentowanych zawodników, dla których sztuki walki nie są niczym obcym. Pierwsza walka “Hassiego” z “Wiewiórem” odbyła się podczas gali Fame MMA 3 i zakończył się wygraną drugiego z nich na punkty. Pojedynek dostarczył publiczności ogromnych emocji i należał bez dwóch zdań do najciekawszych pod względem sportowych starć w historii tej organizacji. Ich rewanż również zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że każdy z nich miał ponad rok na dalsze udoskonalenie swoich umiejętności. W międzyczasie “Hassi” stoczył pojedynek z Olegiem Riaszenczewem i w efektowny sposób znokautował swojego rywala. Być może właśnie za sprawą tego zwycięstwa bukmacherzy widzą w nim zdecydowanego faworyta najbliższego pojedynku. Osobiście jestem jednak przeciwnego zdania i wierzę, że “Wiewiór” będzie w stanie po raz kolejny zaznaczyć przewagę nad swoim rywalem.

Skorzystaj z kodów bonusowych i zdobądź dodatkowe środki na darmowe zakłady!

Niezależnie od tego jakie dyscypliny sportowe lubisz obstawiać i jakiego bukmachera wybierzesz, pamiętaj, że możesz zyskać dodatkowe środki na darmowe zakłady, jeśli tylko zdecydujesz się na rejestrację z jednym z naszych kodów promocyjnych. Co ważne, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami – wystarczy wpisać kod w formularzu podczas zakładania konta. Tylko w ten sposób będziesz w stanie wycisnąć maksimum z oferty na start.