Fame MMA 8 kursy bukmacherskie

Walka wieczoru
Kacper Błoński - Blonsky
Kacper Błoński
Blonsky
Dubiel
Marcin Dubiel
Marcin Dubiel - Dubiel
70% szans na wygraną
1,30
3,00
30% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 20.11.2020

Za nami spore emocje, które zagwarantowała nam gala Fame MMA 7. Zgodnie z oczekiwaniami swoje pojedynki wygrali m. in. Paweł „Popek” Mikołajuw, Marcin Najman oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Nie brakowało również niespodzianek – skazywany na porażkę „Hejter” okazał się być całkiem solidnym judoką i szybko poradził sobie z Tomaszem Olejnikiem. Nie obyło się również bez kontrowersji – za nielegalne kopnięcie zdyskwalifikowany został Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Niedługo po zakończeniu siódmej edycji, szefowie tej organizacji ogłosili pierwsze pojedynki kolejnej gali Fame MMA, która planowana jest na 21 listopada tego roku.

Fani mieszanych sztuk walki i YouTube’a będą mogli zobaczyć starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Piotrem Szeligą a Piotrem Piechowiakiem oraz kolejny pożegnalny pojedynek Marcina Najmana, który skrzyżuje rękawice z niepokonanym Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Potwierdzono również występ znanego z utworu „Ewelona” influencera i youtubera Kacpra Błońskiego, który zmierzy się z innym internetowym celebrytą, Marcinem Dubielem, pojedynek Filipa „Filipka” Marcinka i Michała „Soboty” Sobolewskiego oraz starcie Pawła „Tyboriego” Tyburskiego, który skrzyżuje rękawice z Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Odbędzie się również walka Maksymiliana „Wiewióry” Wiewiórki, którego kolejnym rywalem będzie Amadeusz „Ferrari” Roślik . 19 października potwierdzono z kolei pojedynki Alana Kwiecińskiego i Piotra Pająka, Gamou Falla i Macieja „Szewca” Szewczyka, Zusje Asiejewej i Dagmary Szewczyk oraz Mariusza „Hejtera” Słońskiego i Patryka „Mortalcia” Barana.

Tradycyjnie, transmisja gali dostępna będzie za pośrednictwem systemu pay-per-view na stronie famemma.tv. Sprawdziliśmy Fame MMA 8 kursy u bukmachera Betclic.

Fame MMA 8 – karta walk aktualizowana

  • Kacper Błoński vs Marcin Dubiel
  • Piotr Szeliga vs Piotr Piechowiak
  • Filip Marcinek vs Michał Sobolewski
  • Marcin Najman vs Kasjusz Życiński
  • Maksymilian Wiewiórka – Amadeusz Roślik
  • Paweł Tyburski vs Gabriel Al-Sulwi
  • Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  • Gamou Fall – Maciej „Szewcu” Szewczyk
  • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  • Mariusz Słoński – Patryk Baran

Betclic Fame MMA – oficjalny bukmacher

Fani zakładów bukmacherskich będą mogli obstawiać to wydarzenie u bukmachera Betclic, który po raz kolejny będzie oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Przy okazji wszyscy nowi klienci tego bukmachera będą mogli liczyć na wysoki bonus powitalny w formie cashback. Przy rejestracji nie zapomnij podać naszego specjalnego kodu promocyjnego Betclic – FM550 na Fame MMA 8, dzięki któremu zwiększysz wartość bonusu do 550 zł! Pamiętaj, że tylko u tego bukmachera można znaleźć Fame MMA 8 kursy bukmacherskie.

Fame MMA 8 – typy i kursy bukmacherskie

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
K. Błoński1.30M. Dubiel3.00
Piotr „Szeli” Szeliga1.90Piotr „Bestia” Piechowiak1.75
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1.28Marcin „El Testosteron” Najman3.15
F. Marcinek1.30M. Sobolewski3.00
P. Tyburski1.28G. Al-Sulwi3.15
A. Roślik1.48M. Wiewiórka2.35
P. Pająk1.25A. Kwieciński3.30
G. Fall1.16M. Szewczyk4.20
Z. Astefiewa1.42D. Szewczyk2.50
M. Słoński4.00P. Baran1.18
Fame MMA 8 kursy z dnia 20.11.2020

Poniżej będziemy dodawać zapowiedzi wszystkich walk Fame MMA 8, zaraz po tym jak zostaną one ogłoszone.

Kacper „Blonsky” Błoński (0-0) vs Marcin Dubiel (0-0)

Po miesiącach zapowiedzi występ znanego youtubera Kacpra „Blonsky’ego” Błońskiego w klatce ma wreszcie dojść do skutku podczas Fame MMA 8. Początkowo miał wystąpić podczas 6. edycji tej gali, a jego rywalem miał być Mateusz „Tromba” Trąbka, jednak z nie do końca wyjaśnionych przyczyn do  tego pojedynku ostatecznie nie doszło. Wiadomo już, że „Blonsky” zadebiutuje już w listopadzie w walce przeciwko innemu znanemu youtuberowi, Marcinowi Dubielowi. Nie jest tajemnicą, że obydwaj uczestnicy tego starcia delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić niedopowiedzenia w klatce. Faworytem bukmacherów jest „Blonsky”, który od dłuższego czasu przygotowuje się do swojego występu w MMA. Pozostaje mieć nadzieję, że jego rywal podejdzie do przygotowań na poważnie i zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek.

Kursy na walkę Błoński – Dubiel w Betclic:

K. Błoński1,30M. Dubiel3,00

Piotr „Szeli” Szeliga (1-0) vs Piotr „Bestia” Piechowiak (1-0)

Bardzo interesująco zapowiadające się starcie dwóch popularnych trenerów personalnych. Każdy z nich ma już za sobą debiut w formule mieszanych sztuk walki. „Bestia” wystąpił na Fame MMA 6 i szybko rozprawił się z Marcinem Najmanem, nokautując go już w 1. rundzie. Piotr Szeliga z kolei swój pierwszy występ w MMA zanotował na FEN 28 i dość niespodziewanie pokonał Krystiana Pudzianowskiego, który nie zdołał wyjść do trzeciej rundy. Starcie Szeliga-Piechowiak na Fame MMA 8 może paść łupem każdego z tych fighterów. „Bestia” najpewniej będzie chciał zakończyć pojedynek w pierwszej rundzie, gdyż czas będzie działał na jego niekorzyść. Z kolei 12 lat młodszy Szeliga z pewnością będzie miał przewagę pod względem kondycji. Póki co jednak bukmacherzy faworyta widzą w byłym strongmanie.

Kursy na walkę Szeli-Bestia w Betclic:

P. Szeliga1,90P. Piechowiak1,75

Filip „Filipek” Marcinek (1-1) vs Michał „Sobota” Sobolewski (0-0)

Pojedynek raperów, o którym można powiedzieć, że będzie starciem starej szkoły z nową. Obydwu artystów wiekowo dzieli bowiem praktycznie całe pokolenie –  42-letni „Sobota” jest starszy od swojego rywala o 17 lat! Do tego dla rapera, który w tym roku ogłosił zakończenie działalności muzycznej w celu poszukiwania nowych wyzwań będzie to dopiero pierwsze starcie w klatce. Dla „Filipka” będzie to z kolei już trzeci występ na Fame MMA. Wcześniej, przegrał podczas 3. edycji gali z Dawidem „Rybą” Karasiem (1-0) i pokonał Łukasza „Tomba” Imielowskiego (0-1), a w obydwu przypadkach o wyniku walki decydowali sędziowie. Zdaniem bukmacherów, to właśnie artysta z Milcza będzie faworytem tego starcia, najpewniej z racji swojego doświadczenia oraz znacznie młodszego wieku. Niemniej, „Sobota” z pewnością podejdzie solidnie do przygotowań do tej walki i tak naprawdę ciężko przewidzieć rezultat tej walki.

Kursy na walkę Marcinek – Sobolewski w Betclic:

F. Marcinek1,30M. Sobota3,00

Marcin „El Testosteron” Najman (3-5) vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0)

Pojedynek ten zapowiadany jest jako kolejny pożegnalny występ Marcina Najmana. Jego rywalem będzie niepokonany „Don Kasjo”, który na skutek kontuzji nie mógł wystąpić podczas Fame MMA 7. Na tej samej gali „El Testosteron” zanotował swoją trzecią wygraną w MMA w karierze – udało mu się znokautować Dariusza Kaźmierczuka. Teraz wydaje się, że czeka go dużo trudniejsze zadanie. Kasjusz Życiński uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników Fame MMA bez podziału na kategorie wagowe. Jak dotąd udało mu się pokonać Adriana Polańskiego i Macieja Rataja. Wiele wskazuje na to, że Marcin Najman może okazać się jego kolejnym skalpem, a ewentualna wygrana 41-letniego Częstochowianina byłaby sporą niespodzianką, co widać również po kursach bukmacherskich na to wydarzenie.

Kursy na walkę Najman – Życiński w Betclic:

K. Życiński1,28M. Najman3,15

Paweł „Tybori” Tyburski (1-0) vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi (2-0)

Pojedynek dwóch niepokonanych fighterów. „Tyboriego” mieliśmy już okazję oglądać na galach Fame MMA 2 i Fame MMA 7. W swoim pierwszym występie w duecie ze swoim bratem bliźniakiem Piotrem pokonali swoich imienników, braci Kluk. Podczas ostatniej gali freak fighterów wystąpił już w pojedynkę i po znakomitej walce zdołał pokonać faworyzowanego Arkadiusza „Aroya” Tańculę (2-1). Jego najbliższy rywal, który znany jest również ze swojej twórczości hip-hopowej, również miał już okazję występować w formule MMA. Dotychczas jego rywalami byli jednak jedynie raperzy – Bartłomiej „Ruby” Brzeziński (0-2) oraz Maciej „WSZ” Gnatowski (0-1). Obydwu zdołał pokonać przed czasem. Wydaje się jednak, że „Tybori” to zawodnik co najmniej o klasę lepszy od nich i to właśnie w nim bukmacherzy upatrują faworyta do zwycięstwa.

Kursy na walkę Tyburski – Al-Sulwi w Betclic:

P. Tyburski1,28G. Al-Sulwi3,15

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (2-1) vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (1-3)

Starcie dwóch mocno zaprawionych w bojach zawodników. Obydwaj ze zmiennym szczęściem wystąpili na ostatniej gali Fame MMA – „Ferrari” po raz drugi przegrał z Adrianem „Polakiem” Polańskim (dyskwalifikacja za nielegalne kopnięcie), a „Wiewiór” po raz drugi pokonał Kamila „Hassana” Hassiego, chociaż przed walką to jego rywal typowany był przez bukmacherów jako faworyt. Pomiędzy Wiewiórką i Roślikiem ostro iskrzyło na konferencji – Roślik prowokował swojego rywala, a ten rzucił się na niego. Z całego starcia zwycięsko wyszedł ten pierwszy, co mogło przełożyć się na notowania bukmacherów, którzy faworyta widzą właśnie w „Ferrarim”. Faktem jest jednak, że Wiewiórka to jeden z najzdolniejszych zawodników tej organizacji i moim skromnym zdaniem powinien wygrać ten pojedynek.

Kursy na walkę Wiewiórka – Roślik w Betclic:

M. Wiewiórka2,35A. Roślik1,48

Alan Kwieciński (1-3) – Piotr Pająk (1-1)

Do klatki Fame MMA powróci również Alan Kwieciński. Zawodnik ten ma za sobą występy w liczących się organizacjach Fight Excusive Night i Armia Fight Night. Wystąpił również na gali Fame MMA 6, podczas której zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Chociaż Kwieciński był faworytem tego pojedynku, ostatecznie musiał uznać wyższość rywala. Pokazał się jednak z dobrej strony – jego debiutancka walka stała na wysokim poziomie. Dla jego rywala będzie to debiut na gali tej organizacji. Wcześniej wychowanek bielskich Berserkersów zanotował dwa występy amatorskie, z których 1 wygrał i 1 przegrał. Swój ostatni pojedynek stoczył jednak blisko 2 lata temu. Doświadczenie będzie więc przemawiało na korzyść Kwiecińskiego, jednak bukmacherzy zdecydowanego faworyta tego starcia widzą w Piotrze Pająku.

Kursy na walkę Pająk – Kwieciński w Betclic:

P. Pająk1,25A. Kwieciński3,30

Gamou Fall (0-0) – Maciej „Szewcu” Szewczyk (0-1)

Kolejnym zawodnikiem, który swoją przygodę z Fame MMA rozpoczął od porażki jest Maciej Szewczyk. Uczestnik programu „Love Island” w swoim debiucie na 6. edycji gali tej organizacji dał bardzo dobry pojedynek z Dawidem Ambroziakiem, jednak ostatecznie sędziowie niejednogłośnie orzekli o wygranej jego rywala. Teraz będzie miał okazję potwierdzić swoje umiejętności i wejść na zwycięską ścieżkę. Jego rywal, Gamou Fall, to model i aktor poznańskiego Teatru Polskiego, który szerszej publiczności dał się poznać występami w filmie „Botoks” oraz serialu nakręconego na jego podstawie. Co prawda, póki co niewiele wiadomo na temat jego umiejętności w walkach w klatce, jednak ma naprawdę niezłe warunki fizyczne, a bukmacherzy upatrują w nim zdecydowanego faworyta tego pojedynku.

Kursy na walkę Szewczyk – Fall w Betclic:

M. Szewczyk4,20G. Fall1,16

Zusje Astafiewa (0-1) – Dagmara Szewczyk (0-0)

Jedyny na tej gali pojedynek pań, w którym zmierzą się dwie wyjątkowo urodziwe zawodniczki. Zusje Astafiewa to oczywiście znana swego czasu z teledysków Donatana Luxuria Astaroth. Celebrytka miała już okazję wystąpić w mieszanych sztukach walki – podczas gali Fame MMA 6 przegrała na punkty z bardzo mocną Martą Linkiewicz. Dla jej rywalki, która na co dzień zajmuje się fitnessem, a do tego pracuje również jako ring girl na galach sportów walki będzie to debiut w roli zawodniczki. Nie ma wątpliwości, że sporty walki nie są jej obce, jednak jej umiejętności są na chwilę obecną owiane tajemnicą. Nie powinno więc dziwić, że bukmacherzy faworytkę tego starcia upatrują w Zusje, która miała już okazję udowodnić, że ma spore serce do walki.

Kursy na walkę Astafiewa – Szewczyk w Betclic:

Z. Astafiewa1,42D. Szewczyk2,50

Mariusz „Hejter” Słoński (1-0) – Patryk „Mortalcio” Baran (0-0)

Występ „Hejtera” na gali Fame MMA 7 był bez wątpienia jednym z największych zaskoczeń tego wydarzenia. Chociaż przed jego debiutem w klatce niewielu dawało mu szanse w starciu z mocno zmotywowanym Tomaszem Olejnikiem, Słoński udowodnił niedowiarkom, że sztuki walki nie są mu obce i efektowną balachą poddał swojego rywala w 1. rundzie. Teraz wydaje się, że czeka go znacznie trudniejsza przeprawa. Debiutujący w Fame MMA youtuber Patryk „Mortalcio” Baran ma rzekomo doświadczenie w sportach uderzanych, a do tego prezentuje się bardzo przyzwoicie pod względem fizycznym. Czy mimo to „Hejter” po raz kolejny nas zaskoczy? Niewykluczone, jednak prawdopodobnie będzie musiał przyłożyć się ostro do treningów. Na chwilę obecną jego najbliższy rywal ma od niego znacznie lepsze notowania u bukmacherów.

Kursy na walkę Słoński – Baran w Betclic:

M. Słoński4,00P. Baran1,18

Typuj walki MMA u legalnych bukmacherów

Kochasz MMA i chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w obstawianiu? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie znajdziesz kody bonusowe dla czołowych legalnych polskich bukmacherów, dzięki którym będziesz mógł uzyskać dodatkowe środki na zakłady w ramach bonusu powitalnego. Kody dostępne są absolutnie za darmo – wystarczy, że podasz je w specjalnym polu podczas rejestracji. Za otrzymane bonusy będziesz mógł grać bez ryzyka i typować za darmowe środki.

FAQ

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 8?

Gala Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 o godzinie 20:00 w Łodzi. Ze względu na panującą pandemię wydarzenie na żywo będzie mogło obejrzeć tylko 300 osób.

Gdzie można typować walki Fame MMA 8?

Jedynym bukmacherem, który oferuje zakłady na walki Fame MMA 8 jest Betclic. Wynika to z umowy jaką zawarł bukmacher z federacją.

Jaka jest walka wieczoru Fame MMA 8?

Walką wieczoru podczas gali Fame MMA 8 będzie starcie youtuberów: Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem.

Czy jest kod promocyjny na Fame MMA 8?

Tak, istnieje kod dla nowych graczy, dzięki któremu mogą otrzymać na start aż 550 zł zakładu bez ryzyka, który można wykorzystać na walki Fame MMA 8. Wpisz kod BCVIPPL w formularzu rejestracyjnym i zgarnij cashback.

Gdzie są najwyższe kursy na Fame MMA 8?

Niestety zakłady na Fame MMA są dostępne tylko w Betclic, zatem nie można porównać kursów z innymi bukmacherami.

Gdzie oglądać walki Fame MMA 8?

Galę będzie można śledzić dzięki wykupując transmisję w systemie pay-per-view. Koszt wykupy streamingu to 19,99 zł w wersji podstawowej w jakości HD (dostęp przez 48 godzin). Jest również wersja premium, która kosztuje 24,99 zł, w której widz ma dostęp do transmisji przez 7 dni.