Fame MMA 9 kursy bukmacherskie w Betclic

Walka wieczoru
Gabriel Al-Sulwi - Arab
Gabriel Al-Sulwi
Arab
Kizo
Patryk Woziński
Patryk Woziński - Kizo
49% szans na wygraną
1,90
1,75
51% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 5.03.2021

Listopadowa gala Fame MMA 8 okazała się sporym sukcesem pod względem sprzedaży PPV – według nieoficjalnych danych sprzedano około pół miliona subskrypcji. Nie powinno więc dziwić, że władze tej organizacji zapowiedziały, że popularni youtuberzy i internetowi celebryci wystąpią na gali Fame MMA 9: Let’s Play, która odbędzie się 6 marca 2021 roku. W main evencie zobaczymy Patryka „Kiza” Wozińskiego i Gabriela „Araba” Al-Sulwiego, który w ostatniej chwili zastąpił poważnie kontuzjowanego Pawła „Popka” Mikołajuwa. W drugim pojedynku wieczoru wystąpią Sylwester Wardęga oraz kacper “Blonsky” Błoński. Będziemy mogli zobaczyć obrońcę pasa Fame MMA w dywizji średniej Marcina Malczyńskiego oraz Jakuba „Kubańczyka” Flasa, który wygrał dwa swoje dotychczasowe pojedynki. Line’up tej gali uzupełniają pojedynki Kamili „Zusje” Smoguleckiej i Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk, Mariusza „Hejtera” Słońskiego z Filipem Zabielskim, Karoliny „Way of Blonde” Brzuszczyńskiej z Anna Andrzejewską, Jakuba „Kuba Post” Postaremczaka z Mikołajem „VanDalem” Rdzankiem, Patryka „paTrykosa” Domke z Pawłem „Ponczkiem” Sikorą, Krystiana „Krychy” Wilczaka z Patrykiem „Mortalciem” Baranem oraz Patryka „Ryby” Karasia z Olehem „Olegiem” Riaszeńczewem.

Fani organizacji już rezerwują sobie wolny wieczór na obejrzenie ich występu w systemie pay-per-view na platformie famemma.tv. W oczekiwaniu na marcową galę postanowiliśmy przyjrzeć się temu wydarzeniu pod kątem bukmacherskim i wytypować swoich faworytów w poszczególnych pojedynkach.

Fame MMA 9 – kursy w Betclic

Jedynym bukmacherem, który oferuje kursy na to wydarzenie jest Betclic. Jest on oficjalnym partnerem Fame MMA i posiada na to wyłączność. A trzeba przyznać, że zakłady na Fame MMA cieszą się ogromną popularnością. W poniższej tabeli znajduje się pełen line-up Fame MMA 9 wraz z kursami.

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
Gabriel „Arab” Al-Sulwi1.90Patryk „Kizo” Woziński1.75
Jakub “Kubańczyk” Flas1.33Marcin Malczyński2.85
Sylwester Wardęga1.60Kacper “Blonsky” Błoński2.10
Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk1.25Kamila “Zusje” Smogulecka3.30
Patryk “paTrykos” Domke3.30Paweł “Ponczek” Sikora1.25
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska1.55Anna Andrzejewska2.20
Krystian “Krycha” Wilczak1.38Patryk “Mortalcio” Baran2.65
Patryk “Ryba” Karaś1.38Oleh “Oleg” Riaszeńczew2.65
Jakub “Kuba Post” Postaremczak3.30Mikołaj “VanDal” Rdzanek1.25
Mariusz “Hejter” Słoński1.90Filip Zabielski1.75
Kursy zaktualizowane 5.03.2021

Zakłady na poszczególne pojedynki można obstawiać już teraz – wystarczy posiadać konto w Betclicu. Jeśli chcesz się u niego zarejestrować, to będziesz miał możliwość skorzystania z bonusu powitalnego w formie cashback. Podczas zakładania konta nie zapomnij podać w formularzu naszego kodu bonusowego, z którym uzyskasz maksymalną sumę środków na zakłady.

Karta walk Fame MMA 9

Line-up gali Fame MMA 9 przedstawia się następująco:

 • Waga ciężka (pojedynek wieczoru): Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
 • Waga półśrednia (drugi pojedynek wieczoru): Sylwester Wardęga – Kacper „Blonsky” Błoński
 • Waga średnia (pojedynek o pas): Marcin Malczyński – Jakub „Kubańczyk” Flas
 • Waga kogucia kobiet: Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
 • Waga półśrednia: Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski
 • Waga kogucia kobiet: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
 • Waga jeszcze nieustalona: Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj „VanDal” Rdzanek
 • Waga półśrednia – Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora
 • Waga średnia – Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk „Mortalcio” Baran
 • Waga lekka – Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

Wydarzeniem wieczoru będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Patrykiem „Kizem” Wozińskim a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Drugą walką wieczoru będzie pojedynek dwóch niezwykle popularnych youtuberów – Sylwestra Wardęgi i Kacpra „Blonsky’ego” Błońskiego. W walce o pas zmierzą się Malczyński i „Kubańczyk”.  Zobaczymy również dwie walki pań oraz kilka ciekawych debiutów, m. in. Patryka Dome, Pawła Sikory oraz Mikołaja Rdzanka.

Fame MMA 9 – typy bukmacherskie i analizy

Poniżej znajdziesz aktualizowaną listę pojedynków wraz z naszymi analizami i typami na Fame MMA 9.

Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Długo zapowiadana walka „Kiza” z „Popkiem” została oficjalnie odwołana! Mikołajuw nabawił się poważnej kontuzji i musiał wycofać swój udział w gali Fame MMA na kilka dni przed jej rozpoczęciem. Ostatecznie rywalem „Kiza” został inny raper, Gabriel Al-Sulwi, znany jako „Arab”, a pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich. Dla trójmiejskiego artysty będzie to dopiero drugie oficjalne starcie w Fame MMA – w swoim debiucie nieoczekiwanie przegrał z „Mielonidasem” przez TKO. Jego najbliższy rywal to zawodnik o wiele bardziej doświadczony – od lat trenuje BJJ, a do tego ma na koncie trzy oficjalne walki, w tym dwie w formule MMA oraz jedną pokazową walkę bokserską. Wszystkie swoje pojedynki wygrał i nawet jeśli jego rywale nie byli z najwyższej półki, to już teraz można o nim mówić jako o solidnym fighterze. Będzie on jednak ustępował swojemu rywalowi pod względem warunków fizycznych – „Kizo” jest od niego 6 cm wyższy i najpewniej do klatki wniesie ponad 20 kilogramów więcej. Niemniej, niekoniecznie musi to zadziałać na jego korzyść, nawet jeśli będzie to pojedynek bokserski. Stawiam więc na wygraną zaprawionego w bojach „Araba”.

 • Nasz typ: Gabriel Al-Sulwi wygra – kurs 1.90 @Betclic

Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński

Starcie „Kubańczyka” z Malczyńskim zapowiada się jako jeden z najciekawszych pod względem sportowym pojedynków w historii Fame MMA. Obydwaj są jak dotąd niepokonani – Marcin Malczyński pokonał na punkty mocnego „Adbustera” w walce o pas wagi średniej, a Jakub Flas ma na rozkładzie „Boxdela” i „L-Pro”, a w dodatku obydwa te pojedynki rozstrzygnął na swoją korzyść przed czasem. To właśnie „Kubańczyk” będzie głównym faworytem tego starcia. Znany niegdyś jako ochroniarz „Lorda Kruszwila” youtuber wyróżnia się sporą siłą fizyczną i naprawdę solidną techniką. Będzie jednak musiał się nieco namęczyć, żeby trafić swojego najbliższego rywala – Marcin Malczyński mierzy aż 196 cm wzrostu, a do tego ma spory zasięg ramion. Flas będzie więc musiał skracać dystans. Mimo to, znając jego umiejętności w stójce, wydaje się, że powinien być w stanie pokonać swojego rywala, prawdopodobnie po raz kolejny przed czasem.

 • Nasz typ: Jakub Flas wygra – kurs 1,33 @Betclic

Kamila “Zusje” Smogulecka – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie dwóch Kamil w wadze koguciej. Dla znanej przede wszystkim z teledysków Donatana „Zusje” będzie to już trzeci pojedynek w Fame MMA. W swoich dotychczasowych walkach pokazała wielkie serce do walki i ogromną motywację, a filmik z jej wejścia do ringu szybko stał się viralem. Zdołała przetrwać 3 rundy z mocną Martą Linkiewicz, a następnie pokonała Dagmarę Szewczyk w 1. rundzie pojedynku na Fame MMA 8. Z kolei dla „Kamiszki”, która znana jest przede wszystkim jako partnerka Artura Szpilki, będzie to pierwsze starcie w formule MMA. Wydaje się jednak, że drzemie w niej spory potencjał, tym bardziej, że sporty walki są jej bliskie nie od dziś. Z pewnością podejdzie do tego pojedynku dobrze przygotowana – trenuje pod okiem Bartosza Walczewskiego z Academia Gorila. Jej atutem z pewnością będzie walka w stójce, jednak nie spodziewałbym się, że zdoła pokonać zawziętą „Zusje” przed czasem. Mimo to, to właśnie w niej widzę faworytkę tego pojedynku.

 • Nasz typ: Kamila Wybrańczyk wygra – kurs 1.25 @Betclic

Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski

Starcie w kategorii półśredniej. Początkowo Mariusz Słoński miał na tej gali zmierzyć się z Marcinem „Rafoniksem” Krasuckim, jednak jego niedoszły rywal nabawił się kontuzji i stało się jasne, że nie weźmie udziału w Fame MMA 9. Podczas ostatniej konferencji ogłoszono, że rywalem „Hejtera” będzie Filip Zabielski, który znany jest przede wszystkim ze swojej działalności na platformach YouTube i TikTok. Dla Zabielskiego będzie to debiut w mieszanych sztukach walki i biorąc pod uwagę fakt, że ma dość ograniczony czas na przygotowania, niekoniecznie będzie tutaj faworytem. Z kolei Słoński już od dłuższego czasu pracuje nad swoimi umiejętnościami – wystąpił na dwóch ostatnich galach Fame MMA, podczas których zanotował wygraną z Tomaszem Olejnikiem i porażkę z Patrykiem „Mortalciem” Baranem. Jeśli dodamy do tego fakt, że „Hejter” ma za sobą lata treningów judo, to wydaje się, że to właśnie on będzie miał znacznie większe szanse na wygraną.

 • Nasz typ: Mariusz Słoński wygra– kurs 1.90 @Betclic

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska

Pojedynek dwóch zawodniczek, dla których sport jest sposobem na życie. „Way of Blonde” ma już za sobą debiut w formule MMA – podczas FFF 2 wygrała przez jednogłośną decyzję z Patrycją Zahorską i dała się poznać jako zawodniczka z prawdziwym charakterem, tym bardziej, że jej rywalka górowała nad nią wzrostem i zasięgiem ramion. Od lat trenuje taekwondo, a swoje umiejętności w MMA rozwija pod okiem Antoniego Chmielewskiego. Jej rywalka to z kolei znana trenerka personalna, która ma na koncie sukcesy w fitnessie sylwetkowym, udział w zawodach w trójboju siłowym oraz jedną amatorską walkę bokserską – w 2015 roku na gali Boxing Night 11 wygrała na punkty z Patrycją Buczyniak. Chociaż faworytką tego pojedynku według bukmacherów jest Karolina Brzuszczyńska, wydaje się, że czeka ją bardzo trudne zadanie, tym bardziej, że jej rywalka będzie miała najprawdopodobniej dużą przewagę w sile fizycznej. Value na wygraną Andrzejwskiej ma z kolei niezłe value i jeśli jej organizm dobrze zniesie zrzucanie wagi, to niewykluczone, że zobaczymy udany debiut. 

 • Nasz typ: Anna Andrzejewska wygra– kurs 2.20 @Betclic

Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj „VanDal” Rdzanek

Debiut w klatce dwóch youtuberów, którzy delikatnie mówiąc nie pałają do siebie sympatią. Ich konflikt ciągnie się już od dłuższego czasu, a w Internecie można znaleźć nagranie z ich nieoficjalnej solówki, która miała miejsce na podwórku u „VanDala”. Wówczas nie udało się jej jednak rozstrzygnąć, ponieważ do akcji wkroczył jego ojciec. Teraz o wyjaśnienie konfliktu będzie znacznie prościej, a rozdzielić ich będzie mógł jedynie arbiter lub gong kończący pojedynek. Faworytem tego starcia wydaje się być Mikołaj Rdzanek, który wyraźnie góruje nad swoim rywalem warunkami fizycznymi. Na razie jednak nie ustalono w jakiej kategorii wagowej odbędzie się ta walka.

 • Nasz typ: Mikołaj Rdzanek wygra– kurs 1.25 @Betclic

Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora

Jedną z najciekawiej zapowiadających się walk tej gali będzie starcie Patryka Domke z Pawłem Sikorą. Obydwaj zawodnicy podczas konferencji i wywiadów zaznaczali, że nie ma między nimi złej krwi i darzą się wzajemnym szacunkiem. Dla każdego z nich sztuki walki to nie pierwszyzna i obydwaj mogą pochwalić się znakomitą formą fizyczną. Chociaż zdecydowaną przewagę wzrostu będzie miał w tym starciu „paTrykos”, to bukmacherzy faworyta tego pojedynku w wadze półśredniej widzą w „Ponczku”. Wydaje się jednak, że kursy na jego wygraną są nieco zawyżone, a oferta na zwycięstwo Patryka Domke ma naprawdę niezłe value. Jedno jest pewne – obydwaj podejdą do tego starcia znakomicie przygotowani i niewykluczone, że czeka nas świetna walka.

 • Nasz typ: Patryk Domke wygra– kurs 3.30 @Betclic

Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk „Mortalcio” Baran

Na Fame MMA 9 po raz kolejny zobaczymy Krystiana „Krychę” Wilczaka, który wraca po kontuzji, której nabawił się przed 7. edycją gali. Do tej pory stoczył dla tej organizacji trzy pojedynki – wygrał z Hubertem „Kenem” Korczakiem oraz Bartłomiejem „Rubym” Brzezińskim i zanotował porażkę z Kamilem „Kastim” Stępińskim. Jego rywalem będzie Patryk Baran, lepiej znany jako „Mortalcio”. Mający około 0,5 miliona subskrypcji Youtuber ma już za sobą debiut w Fame MMA – podczas ostatniej gali pokonał Mariusza Słońskiego przez poddanie w 3. rundzie, jednak jego przewaga ani przez moment nie podlegała dyskusji. „Mortalcio” trafił do karty walk Fame MMA 9 w ostatniej chwili zastępując Aleksandra „Sashę” Muzheikę. Faworytem tego starcia będzie doświadczony „Krycha”, który będzie chciał powrócić do klatki w możliwie najlepszym stylu.

 • Nasz typ: Krystian Wilczak wygra– kurs 1.38 @Betclic

Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

Kolejne starcie polsko-ukraińskie. Dla obydwu zawodników będzie to drugi występ na Fame MMA – „Oleg” rozpoczął swoją przygodę w tej organizacji od bolesnej porażki z Kamilem „Hassim” Hassanem, który znokautował go wysokim kopnięciem. Z kolei „Ryba” dał świetną walkę z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem na gali Fame MMA 3, którą w dodatku wygrał przez niejednogłośny werdykt sędziowski. Chociaż ten pojedynek w wadze lekkiej nie ma zdecydowanego faworyta, skłaniałbym się ku wygranej Patryka Karasia, który już raz pokazał, że potrafi się znakomicie przygotować.

 • Nasz typ: Patryk Karaś wygra – kurs 1.38 @Betclic