Faworyci Ligi Mistrzów 2018/2019 u bukmacherów

Liga Mistrzów kto faworytem

Jesteśmy już po losowaniu par ⅛ finału Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Wśród najciekawszych pojedynków można wymienić dwumecz FC Liverpool – Bayern Monachium, Juventusu z Atletico Madryt oraz Borussii Dortmund z Tottenhamem. Kogo jednak typują bukmacherzy do zwycięstwa?

Zakłady na ⅛ finału

Zgodnie z przewidywaniami bukmachera Fortuna, do ¼ powinny awansować następujące drużyny:

  1. AS Roma
  2. Borussia Dortmund
  3. FC Barcelona
  4. Juventus Turyn
  5. Liverpool
  6. Manchester City
  7. Paris Saint Germain
  8. Real Madryt

Najbardziej zacięta rywalizacja spodziewana jest w meczach: AS Roma – FC Porto oraz Liverpool – Bayern. Co ciekawe w obu tych przypadkach minimalnymi faworytami są drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupie. Jednak różnice są minimalne. Kurs bukmacherski na AS Romę wynosi 1.85 przy 1.90 dla FC Porto. Z kolei na Liverpool wynosi 1.80 przy 1.95 na FC Bayern. Podobnie sytuacja wygląda To przekłada się na zaledwie kilka procent różnicy w ocenie szans na awans.

Nieco inaczej szanse szanse ocenia inny polski bukmacher – PZBUK. Tam większość faworytów pozostaje taka sama, jednak zdaniem tego serwisu to FC Porto powinno wyeliminować Romę i zakwalifikować się do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Kursy na pozostałe zdarzenie są bardzo zbliżone do tych oferowanych przez Fortunę.

Faworyci do zwycięstwa końcowego

A jak bukmacherzy oceniają szanse na końcowe zwycięstwo? Tutaj o dziwo głównym faworytem do zwycięstwa pozostaje drużyna, która jeszcze tych rozgrywek nigdy w historii nie wygrała – Manchester City. Ich szanse na zwycięstwo końcowe oceniane jest na ok. 25% czyli kurs 4.00, kolejna w kolejce jest FC Barcelona z kursem 5.50 i Juventus z kursem 7.50 O dziwno zwycięzcy ostatnich 3 edycji Realowi Madryt nie daje się zbyt wielu szans. Kurs na ich zwycięstwo wynosi aż 12, czyli ok. 8% szans na ostateczną wygraną.

Promocje na Ligę Mistrzów 2018/2019

Obecnie żaden z bukmacherów nie oferuje specjalnych promocji na Ligę Mistrzów. Co nie oznacza, że nie można skorzystać z innych ofert. Długo mówiliśmy o bukmacherze Fortuna nie bez powodów. Oferuje on najlepszą promocję dla nowych graczy spośród wszystkich bukmacherów online. Oprócz 400 złotych na powitanie, z kodem promocyjnym do tego bukmachera możesz zyskać aż 130 złotych zakładu bez ryzyka i 10 zł bez depozytu – w formie punktów FKP. To świetna opcja dla osób, które nie lubią nadmiernego stresu i wolą minimalizować szanse na przegraną.

Kolejną ciekawą propozycją jest bonus w Totolotku, tam do odebrania jest prawie 1200 złotych pod warunkiem użycia kodu bonusowego. Dokładnie do wzięcia jest 25 złotych freebetu (zamiast 20zł) oraz bonus na start 1120 zł (zamiast 1000 złotych w standardzie).

Inni bukmacherzy

Oczywiście poza Ligą Mistrzów jest naprawdę wiele innych rozgrywek do obstawiania u czołowych polskich bukmacherów. Warto też porównywać kursy u różnych bukmacherów. Jak wynika z naszego comiesięcznego rankingu bukmacherów, najlepsze kursy ma wspomniana Fortuna oraz Forbet (który jednak ma mniejszą ilość zakładów). Jednak na niektóre mecze warto skorzystać z oferty innego bukmachera, tym bardziej że rejestracja jest darmowa, a wpłacić można niemal dowolną kwotę i przeznaczyć ją od razu na pierwszy zakład.