Freebet 20 PLN na Ekstraklasę w Totolotku

Freebet 20 PLN EKSTRAKLASA Totolotek

Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej piłkarskiej Ekstraklasy. 13 kwietnia 2019 o godzinie 18:00 rozpocznie się Multiliga+, wszystkie osiem spotkań 30. kolejki zostanie rozegranych w tym samym czasie.

Takie wydarzenie nie mogło zostać niezauważone przez bukmachera Totolotek. Przygotował on promocję, w której stawiając zakład za 50 zł na Ekstraklasę otrzymasz freebet 20 zł. Warto skorzystać też z oferty powitalnej tego bukmachera, jeśli nie masz tam jeszcze zarejestrowanego konta. Z kodem bonusowym poza bonusem od depozytu dostaniesz także bonus bez depozytu.

Bonus za zakłady na 30. kolejkę Ekstraklasy

Promocja Freebet EKSTRAKLASA w Totolotku obowiązuje w 13 kwietnia 2019. Należy postawić zakład prosty za minimum 50 zł na wybrany mecz Ekstraklasy. Kurs zdarzenia na kuponie musi być nie mniejszy niż 1.05.

Za pierwszy postawiony kupon spełniający powyższe warunki gracz otrzyma freebet 20 zł. Zostanie on przyznany automatycznie. Na wykorzystanie bonusu masz 30 dni. Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min. 1,50.