Freebet 25 PLN na mecz Austria – Polska w TOTALbet

Freebet 25 PLN TOTALbet

Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpoczyna rywalizację o udział w mistrzostwach Europy 2020. Tylko dwie drużyny z każdej z 10 grup eliminacyjnych będzie mogła zagrać w Euro 2020.

Pierwszym rywalem Polaków jest Austria. Mecz odbędzie się w czwartek 21 marca 2019 w Wiedniu. Kursy bukmacherskie wskazują, że faworytem spotkania jest nasz rywal, jednak to nie zniechęca kibiców i mocno wierzą w zwycięstwo “naszych”. W reprezentację wierzy również bukmacher TOTALbet, który przygotował promocję. Stawiając Zakład na mecz Austria-Polska otrzymasz freebet 25 zł na niedzielny mecz Polska-Łotwa. Dołącz do TOTALbet i korzystaj z bogatej oferty na zakłady. Wpisz w formularzu zgłoszeniowym nasz kod bonusowy i zgarnij bonus bez depozytu.

Bonus TOTALbet na eliminacje Euro 2020

By otrzymać freebet musisz postawić kupon SOLO lub AKO na mecz Austria-Polska za dokładnie 49 zł. Otrzymasz od bukmachera bonus 25 zł do wykorzystania na mecz Polska-Łotwa. Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych jak i live. Minimalny kurs wynosi 2.0. Każdy gracz, który spełni warunki otrzyma freebet, bez względu na wynik spotkania.

Freebet 25 zł można wykorzystać do dnia 24.03.2019 do godz. 22:35, czyli do momentu, gdy w ofercie znajdować będą się zakłady na mecz Polska – Łotwa. Należy go przeznaczyć na kupon SOLO lub AKO z kursem nie mniejszym niż 2.0. W przypadku kuponu AKO, co najmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć spotkania Polska – Łotwa.

Wygrana z zakładu Freebet 25 zł doliczana jest do salda głównego i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu.

Eliminacje do EURO 2020

Zakłady na eliminacje do Euro 2020 cieszą się dużą popularnością u legalnych bukmacherów. Znajdziemy u nich ciekawe zakłady specjalne i atrakcyjne kursy. Najlepsze kursy znajdziesz w TOTALbet, STS i Etoto.