Gra o tron zakłady bukmacherskie + typy – kto zginie w 8. sezonie?

Gra o tron zakłady bukmacherskie

Serial “Gra o tron” to z pewnością ewenement na skalę światową. Seria była nadawana w ponad 70 krajach za pośrednictwem telewizji HBO. W kwietniu 2019 roku, po dwóch latach przerwy rozpoczęła się emisja nowych odcinków serialu. 8. sezon jest niestety ostatnim, dlatego wzbudza tak wiele emocji. Widzowie zastanawiają się, kto zostanie władcą Siedmiu Królestw i którzy bohaterowie przeżyją starcie z armią Nocnego Króla. To zainteresowanie nie umknęło bukmacherom online, którzy w ofercie specjalnej mają zakłady na różne wydarzenia dotyczące “Gry o tron”.

Gra o tron – kto zginie?

Serial, stworzony na podstawie powieści amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina, miał swoją premierę w kwietniu 2011 roku. Od tego czasu, każdy kolejny sezon przyciąga coraz większą liczbę widzów. Finałowy odcinek siódmej serii obejrzało ponad 16,5 mln osób. David Benioff i D.B. Weiss – twórcy serialu, oraz R.R. Martin przyzwyczaili fanów serialu do tego, aby nie przywiązywać się za bardzo do postaci, gdyż nawet te pierwszoplanowe, często giną. Zatem wszystkich interesuje, który z głównych bohaterów umrze w ostatniej serii.

Drugą ważną kwestią jest to, kto zostanie władcą Siedmiu Królestw na kontynencie Westeros. Czy zostanie nim Jon Snow, a może Daenerys Targaryen? Kandydatów, którzy chcieliby przejąć żelazny tron jest kilku. Kto okaże się silniejszy? Bukmacherzy starają się oszacować szanse i proponują wysokie kursy.

Kto zostanie władcą Siedmiu Królestw? – zakłady na Grę o tron

STS BetFan
Bran Stark – 3.50 Bran Stark – 2.75
Jon Snow – 3.50 Jon Snow – 6.50
Gendry – 4.75 Gendry – 5.00
Sansa Stark – 4.50 Sansa Stark – 3.50
Daenerys Targaryen – 6.75 Daenerys Targaryen – 13.00

Kursy z dnia 26.04.2019

Gra o tron – zakłady

Czterech polskich bukmacherów online wprowadziło do oferty zakłady na wydarzenia z 8. sezonu “Gry o tron”. Najwięcej zakładów znajdziemy w LV BET. Sporo zdarzeń proponuje również Fortuna. O zakłady na “Grę o tron” pokusił się również nowy buk BetFan, którego strona z zakładami wystartowała 25 kwietnia 2019. Także największy bukmacher online w Polsce – STS, zaproponował zakład na ten serial.

Kto zabije Cersei Lannister? – zakłady na Grę o tron

Fortuna LV BET
Jaime Lannister – 2.25 Jaime Lannister – 1.50
Arya Stark – 2.75 Arya Stark – 3.50
Tyrion Lannister – 7.00 Tyrion Lannister – 9.00
Nocny Król – 20.00 Nocny Król – 26.00
Daenerys Targaryen – 20.00 Daenerys Targaryen – 17.00

Kursy z dnia 26.04.2019

LV BET – kursy bukmacherskie na Game of Thrones

Bukmacher LV BET podszedł do kwestii śmierci bohaterów serialu z dwóch stron. Po pierwsze proponuje zakład: Kto przetrwa 8. sezon Gry o tron? Z kursów zaproponowanych przez niego wynika, że największe szanse na to mają Bran Stark, Gendry, Samwel Tarly, Gorąca Bułka i Jon Snow.

Z drugiej strony bukmacher oferuje również zakład: Kto zginie pierwszy? Znajdziemy tu nazwiska 10 postaci, między innymi: Theon Greyjoy, Tyrion Lannister czy Sansa Stark. Możemy również zestawić dowolną parę bohaterów i wytypować, która z postaci zginie pierwsza.

LV BET ma również zakład na to kto zabije Nocnego Króla. Według bukmachera może to być Arya Star, gdyż na tę postać kurs jest najniższy. Niski kurs znajdziemy również na Brana Starka.

Gra o tron - zakłady LV BET

Istnieje również kilka zakładów dotyczących kolejnych odcinków serialu. Zmieniają się one po emisji kolejnego epizodu. Dla przykładu, wśród zakładów na 3. odcinek “Gry o tron” znajdziemy taki: Czy Nocny Król okaże się Starkiem w 3. odcinku? lub Który smok zginie pierwszy w 3. odcinku? Tu również możemy obstawiać, kto zginie i kto zginie pierwszy w najbliższym epizodzie. Z ciekawszych zdarzeń mamy również takie: Littlefinger zostanie wskrzeszony przez Nocnego Króla; W co Bran wwarguje się pierwsze; Winterfell zostanie zdobyte przez Nocnego Króla.

Przy obstawianiu “Gry o tron” warto skorzystać z oferty powitalnej LV BET. Rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym otrzymasz nie tylko bonus od depozytu 1500 zł, ale także bonus bez depozytu 20 zł.

Zakłady na Grę o tron w Fortunie

Również bardzo popularny w Polsce bukmacher Fortuna proponuje zakłady na “Grę o tron”. Jest ich nieco mniej niż w LV BET. Większość skupia się na kwestii kto i kiedy zginie. I tak podobnie jak w LV BET możemy stawiać na to, kto umrze w trakcie najbliższego odcinka. W przypadku 3. epizodu najniższe kursy przypadły postaciom: Grey Worm, Theon Greyjoy czy Brienne of Tarth.

Jest osobny zakład na to, kto umrze w 8. sezonie serialu: Jon Snow czy Daenerys Targaryen. Bukmacher twierdzi, że mniejsze szanse na przeżycie ma Królowa Smoków. Znajdziemy również zestawienie par bohaterów z pytaniem kto umrze pierwszy.

Można także obstawić, kto zabije Cersei Lannister. Dwie postaci mają najniższe i bardzo zbliżone kursy, są to Arya Stark i Jaime Lannister.

Jeśli jesteś fanem “Gry o tron” i z chęcią obstawiłbyś jakiś zakład w Fortunie, ale nie masz konta, żaden problem. Zarejestruj się u buka, to trwa zaledwie chwilę. Zgarnij zakład bez ryzyka 130 zł dostępny z naszym kodem bonusowym i obstaw zakład nie martwiąc się o stratę swoich pieniędzy.

Nowy bukmacher BetFan z zakładami na Grę o tron

Bukmacher BetFan uruchomił swoją stronę internetową 25 kwietnia 2019. Od razu w swojej rozbudowanej sekcji zakładów: Rozrywka, zaproponował te na “Grę o tron”. Podobnie jak LV BET dysponuje wydarzeniem: Kto zostanie władcą Siedmiu Królestw. Buk największe szanse, a tym samym najniższy kurs przypisał Branowi Starkowi.

Poza tym w BetFan znajdziemy jeszcze 3 inne zakłady, dotyczące tego, czy któraś z postaci zginie w 8. sezonie. Pytania dotyczą: Jona Snowa, Jaimego Lannistera i Tyriona Lannistera.

BETFAN zakłady Gra o tron

Nowy bukmacher stara się przyciągnąć swoją oferta na zakłady graczy. Dysponuje zakładami na wiele dyscyplin i bardzo rozbudowaną sekcją: Rozrywka, która zdecydowanie wyróżnia go spośród konkurencji. Czy warto obstawiać w BetFan? Sprawdź sam, zarejestruj się korzystając z naszego kodu i zgarnij bonus do 3000 zł na start.

Kto zostanie władcą Siedmiu Królestw? STS typuje

Największy i najpopularniejszy bukmacher w Polsce dysponuje tylko jednym zakładem dotyczącym serialu “Gra o tron”. Pytanie brzmi: Kto zostanie władcą Westeros na koniec serialu? Do wyboru mamy 13 postaci. Najniższy kurs przypisany jest do Brana Starka, zaś najwyższy do Theona Greyjoya. Jeśli jesteś zainteresowany tym zakładem, załóż konto u bukmachera STS. Użyj kodu promocyjnego a otrzymasz najwyższą ofertę powitalną na rynku.

Gra o tron bukmacher

Zakłady na seriale i programy telewizyjne są coraz bardziej popularne. Widzowie żyją wydarzeniami, które widzą na ekranie, dlatego tak chętnie obstawiają zakłady. Te na “Grę o tron” znajdziemy nie tylko u polskich bukmacherów, ale u buków w kilkudziesięciu państwach. Zatem jeśli jesteś fanem serialu, możesz skorzystać z oferty i poza emocjami związanymi ze zbliżającym się odcinkiem podnieść temperaturę oczekując na wygraną z kuponu.

O autorze

Adrianna Sulska