Grand Bonus z Milenium – większe wygrane o 20 %

20 % większe wygrane w Milenium

Pomimo, że im więcej pozycji na kuponie tym większe ryzyko, zwolenników wygranych z dużym mnożnikiem nie brakuje. Dla tych co preferują dłuższe kupony bukmacher Milenium przygotował specjalną akcję.

Promocja Milenium skierowana jest do wszystkich, którzy posiadają konto. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się, możesz skorzystać z kodu promocyjnego Milenium by otrzymać dodatkowy freebet.

Jak otrzymać bonus?

To niezwykle proste. Wystarczy, że postawisz na kuponie co najmniej 5 pozycji i oczywiście poprawnie wytypujesz wydarzenia, a Twoja wygrana zostanie powiększona o 20% bonusu. Tam gdzie duża nagroda tam i konkretne warunki do spełnienia. By kupon zakwalifikował się do promocji każdy typ powinien być z kursem min. 2.0, a więc minimalny kurs kuponu biorącego udział w Grand Bonusie to 32. Dużą zaletą tej akcji jest to, że pomimo nazwy bonus ten otrzymujemy w postaci środków rzeczywistych i nie wymagany jest ich obrót.

Czy warto skorzystać z promocji?

Oferta jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy zazwyczaj typują dużą ilość zakładów na kuponie. Jest to pewna umiejętność i oczywiście wymaga akceptacji dużego