Happy Hours w Fortunie powraca. Większe wygrane o 14%

Happy Hours Fortuna większe wygrane o 14%

Wracają rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy! Po kilkutygodniowej zimowej przerwie znów na stadionach w całej Polsce będzie wrzało! Wznowienie rozgrywek to również znak, że wraca kultowa promocja Fortuny.

Happy Hours to promocja, w której godzinę przed pierwszym piątkowym meczem każdej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy będzie aktywny bonus kursowy. Zwiększy on wygraną o 14 %. Promocja jest dostępna dla osób, które posiadają aktywne konto w Fortunie. Jeśli go nie masz zarejestruj się korzystając z kodu bonusowego. Otrzymasz 130 zł zakładu bez ryzyka i inne bonusy na start.

Większe wygrane w Fortunie o 14 %

To nie pierwsza edycja promocji Happy Hours w Fortunie. Bukmacher wraca z nią wraz z odbywającymi się różnymi ważnymi wydarzeniami sportowymi: rozgrywkami Ligi Mistrzów czy zawodami w skokach narciarskich i innymi. Tym razem akcja dotyczy rozgrywek najwyższej polskiej ligi odbywających się po zimowej przerwie.

Z promocji można skorzystać w piątki między godziną 17:00 a 18:00. Bonus kursowy można dodać do kuponów AKO i MAXIKOMBI z minimum 3 zdarzeniami. Stawka kuponu musi być nie mniejsza niż 20 zł.

Happy Hours obowiązuje na całą piłkarską ofertę prematch dostępną w danym momencie. Nie trzeba obstawiać tylko Ekstraklasy.