Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi

Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie czym tak właściwie są kody bukmacherskie? Jak wiecie promocja promocji nierówna. Niektóre bonusy bukmacherskie warto brać bez zastanowienia, z innych można w ogóle nie korzystać. Oczywiście bukmacher może mieć świetny bonus powitalny z depozytem, ale już mało atrakcyjny bonus bez depozytu. I na odwrót. I tu z pomocą przychodzą kody bonusowe, zwane też bukmacherskimi lub promocyjnymi.

Czy kody bonusowe są legalne?

Zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne. Istnieją oczywiście bukmacherzy, którzy nie posiadają polskiej licencji i gra u nich jest zabroniona. Mamy jednak tylu legalnych bukmacherów, że wybór co do wysokości kursów, bonusów i oferty zakładów jest naprawdę szeroki.

Tak jak i bukmacherzy tak i kody bukmacherskie są w zupełności legalne. Jeżeli dany bukmacher ma licencję Ministerstwa Finansów i na jego stronie można rejestrować się wpisując kod promocyjny, oznacza to, że jest on legalny.

Jak otrzymać kod bukmacherski?

W zasadzie nie otrzymujesz go, on po prostu jest. Nasz serwis, dzięki współpracy z legalnymi bukmacherami online posiada kody bukmacherskie, które udostępniamy graczom. Wystarczy, że użyją ich podczas rejestracji u bukmachera, a otrzymają wyższy lub dodatkowy bonus powitalny.

Jak wspomnieliśmy wyżej, obowiązkowa jest rejestracja. Wybieramy więc bukmachera, który ma najciekawszą według nas ofertę, a następnie rejestrujemy się u niego. Rejestracja jest zazwyczaj łatwa i szybka. Przede wszystkim jednak zupełnie darmowa. Właśnie tam, obok danych osobowych, które trzeba podać, mamy specjalne pole, gdzie należy wpisać kod bukmacherski. O tym jakie to kody sprawdzicie poniżej.

Następnie składamy depozyt (chyba, że oferta obejmuje bonus bez depozytu). Na naszym koncie oprócz pierwszej wpłaty i bonusu, jaki wybraliśmy automatycznie pojawią się też środki, które otrzymaliśmy wpisując kod bukmacherski.

Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi?

Zanim odpowiemy na to pytanie dodajmy, że z kodu bonusowego można skorzystać tylko raz, podczas rejestracji. Musisz też spełnić kilka warunków dotyczących ilości zakładów na kuponie, kursu, po jakim należy obstawić zakład, obrotu czy czasu na wykorzystanie bonusu bez depozytu. Wszelkie informacje dotyczące tych zasad znajdziesz w regulaminie danego bukmachera.

Wróćmy do pytania: jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi. Właściwie do wyboru masz wszystkie dostępne na stronie bukmachera dyscypliny sportowe i zakłady. Sprawdź jednak jakie zakłady możesz obstawiać z kodem promocyjnym – np. czy zakłady pojedyncze czy kombi, czy zakłady z kursami minimalnymi czy o określonej wysokości. Nie jest to jednak tak skomplikowane jak może się wydawać. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie bukmachera, a także na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w artykuł opisujący kod promocyjny u bukmachera, który cię interesuje. Tam znajdziesz wszystkie informacje.

Pamiętajcie, że z kodu bukmacherskiego możecie skorzystać tylko raz (chyba, że zarejestrujecie się z kodem u różnych bukmacherów). Przeczytajcie więc wszelkie warunki i sprawdźcie kursy, aby jak najlepiej wykorzystać tę promocję. Im wyższy kurs, tym większa szansa na dużą wygraną.

Najlepsze kody bukmacherskie 2020 na rynku

Poniżej krótko opisaliśmy trzech bukmacherów, którzy mają naszym zdaniem najlepsze promocje na kody bukmacherskie. Opisaliśmy jakie bonusy otrzymasz z kodem i co należy zrobić, aby je wykorzystać.

Fortuna kod promocyjny 2020

Jaki jest kod promocyjny do fortuny

Wpisując specjalny kod promocyjny do Fortuny 2020 dostępny na naszej stronie macie okazję skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Z naszym kodem bukmacherskim otrzymasz 130 zł na zakład bez ryzyka, czyli 30 zł więcej niż w ofercie standardowej i bonus bez depozytu 20 zł (do wykorzystania w postaci punktów FKP) Możesz też wypróbować bonus od pierwszego depozytu, który wynosi 100% do 1000 zł.

Typując swój pierwszy zakład z własnych środków otrzymujesz zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie wynosi on 100 zł, ale dzięki użyciu kodu promocyjnego wyniesie on 130 zł. Oznacza to, że jeśli twój pierwszy postawiony w Fortunie zakład okaże się przegrany bukmacher zwróci ci stawkę do 130 zł. Na skorzystanie z tej promocji masz 30 dni.

Po rejestracji konta stałego w Fortunie z kodem promocyjnym gracz otrzyma 20 zł bonusu bez depozytu przyznanego w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Przyznane środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie. Na postawienie bonusu na zakłady masz 7 dni.

Jest jeszcze bonus od wpłaty do 1000 zł. Polega on na tym, że gracz wpłaca pierwszy depozyt i otrzymuje bonus 100 % od swojej wpłaty. Czyli wpłacając 500 zł otrzymasz 500 zł bonusu. Aby móc wypłacić środki musisz obrócić nimi 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem kuponu nie mniejszym niż 1.60.

Bonusy z kodem promocyjnym STS

Na bardzo dobre bonusy mogą liczyć również gracze, którzy zarejestrują się w STS z kodem promocyjnym. Kod STSVIP umożliwia otrzymanie zakładu bez ryzyka na start w wysokości 35 zł (z okazji ważnych wydarzeń sportowych jest powiększony do 235 zł). Gracz otrzymuje również bonus bez depozytu 25 zł i bonus od wpłaty do 1200 zł.

Jak działa zakład bez ryzyka STS dostępny z kodem bukmacherskim? Gracz stawia pierwszy zakład za środki własne. Jeśli przegra, bukmacher zwróci mu stawkę do 35 zł lub do 235 zł, jeśli promocja jest powiększona z okazji ważnego wydarzenia sportowego. Informację o tym czy zakład bez ryzyka jest powiększony znajdziesz zawsze w naszym artykule: STS kod promocyjny. Ważna informacja: ten bonus nie ma wymogu obrotu. To świetna oferta.

Poza tym, gracz otrzyma 25 zł bonusu bez depozytu za samą rejestrację. Jeśli gracz chce wypłacić darmowe środki musi nimi obrócić trzy razy po kursie kuponu nie mniejszym niż 1.91.

Jest jeszcze bonus od depozytu, który maksymalnie może wynieść 1200 zł. Zatem gracz wpłaca depozyt i otrzymuje 100 % bonusu. By móc wypłacić te środki należy nimi obrócić trzy razy po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Ekstra bonusy z kodem bukmacherskim forBET

Trzecim bukmacherem, który ma bardzo dobry kod promocyjny jest forBET. Dzięki użyciu kodu FORBETVIP podczas rejestracji gracz otrzyma aż dwa dodatkowe bonusy: freebet 100 zł i zakład bez ryzyka 100 zł. Poza tym ma również dostęp do bonusów od depozytów do 2200 zł.

Zacznijmy od zakładu nez ryzyka. Zwrot przysługuje za pierwszy zagrany kupon za środki własne. Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany bukmacher zwróci stawkę do 100 zł. By móc wypłacić te środki należy obrócić nimi cztery razy po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00. Należy to zrobić w ciągu 30 dni od przyznania bonusu.

Kolejnym bonusem, który gracz otrzyma dzięki rejestracji z kodem promocyjnym forBET jest freebet 100 zł. Jeśli pierwszy depozyt gracza będzie wynosił min. 100 zł to otrzyma on ekstra bonus 100 zł. Ten bonus również przed wypłatą należy obrócić cztery razy po kursie min. 2.00.

W standardowej ofercie bukmachera znajdują się jeszcze dwa bonusy. Wpłacając pierwszy depozyt gracz otrzyma bonus od wpłaty 100 % do 2000 zł. Na początek należy aktywować bonus obracając nim jednokrotnie po kursie min. 2.00. Następnie, aby wypłacić środki trzeba obrócić nimi dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Ostatni bonus to MaxiZysk od drugiego depozytu. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i wybrać z listy sald na kuponie mnożnik MaxiZysk. Następnie postawić kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.40. Zysk z kuponu zostanie pomnożony razy 2. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do której został przyznany mnożnik MaxiZysk i może wynosić maksymalnie 200 zł. 

Kody promocyjne 2020

Wiesz już jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi, a także jakie są najlepsze kody promocyjne na rynku. Pamiętaj, że bukmacher co jakiś czas zmienia kody, a więc ulegają one przedawnieniu. Wypełniając formularz rejestracyjny wyświetli się informacja, czy kod jest prawidłowy.

Aby mieć pewność, że korzystamy z dobrego kodu bukmacherskiego warto zajrzeć na naszą stronę i sprawdzić wymagane kody – są one regularnie kontrolowane i wymieniane na nowe. Obecnie obowiązujące znajdziecie z dopiskiem 2020.

O autorze

Paweł Majewski