Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi

Wyjątkowy bonus Fortuna

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie czym tak właściwie są kody bukmacherskie? Jak wiecie promocja promocji nierówna. Niektóre bonusy bukmacherskie warto brać bez zastanowienia, z innych można w ogóle nie korzystać. Oczywiście bukmacher może mieć świetny bonus powitalny z depozytem, ale już mało atrakcyjny bonus bez depozytu. I na odwrót. I tu z pomocą przychodzą kody bonusowe, zwane też bukmacherskimi.

Czy kody bonusowe są legalne?

Zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne. Istnieją oczywiście bukmacherzy, którzy nie posiadają polskiej licencji i gra u nich jest zabroniona. Mamy jednak tylu legalnych bukmacherów, że wybór co do wysokości kursów, bonusów i oferty zakładów jest naprawdę szeroki.

Tak jak i bukmacherzy tak i kody bukmacherskie są w zupełności legalne. Jeżeli dany bukmacher ma licencję Ministerstwa Finansów i na jego stronie można rejestrować się wpisując kod promocyjny, oznacza to, że jest on legalny.

Jaki jest kod promocyjny do fortuny

Jak otrzymać kod bukmacherski?

W zasadzie nie otrzymujesz go, on po prostu jest. Jednak, aby znalazł się na Twoim koncie gracza musisz wpisać go podczas rejestracji. Już tłumaczymy.

Obowiązkowa jest rejestracja. Wybieramy więc bukmachera, który ma najciekawszą według nas ofertę, a następnie rejestrujemy się u niego. Rejestracja jest zazwyczaj łatwa i szybka. Przede wszystkim jednak zupełnie darmowa. Właśnie tam, obok danych osobowych, które trzeba podać, mamy specjalne pole, gdzie należy wpisać kod bukmacherski. O tym jakie to kody sprawdzicie poniżej.

Następnie składamy depozyt (chyba, że oferta obejmuje bonus bez depozytu). Na naszym koncie oprócz pierwszej wpłaty i bonusu, jaki wybraliśmy automatycznie pojawią się też środki, które otrzymaliśmy wpisując kod bukmacherski.

Jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi?

Zanim odpowiemy na to pytanie dodajmy, że z kodu bonusowego można skorzystać tylko raz, podczas rejestracji. Musisz też spełnić kilka warunków dotyczących ilości zakładów na kuponie, kursu, po jakim należy obstawić zakład, obrotu czy czasu na wykorzystanie bonusu bez depozytu. Wszelkie informacje dotyczące tych zasad znajdziesz w regulaminie danego bukmachera.

Wróćmy do pytania: jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi. Właściwie do wyboru masz wszystkie dostępne na stronie bukmachera dyscypliny sportowe i zakłady. Sprawdź jednak jakie zakłady możesz obstawiać z kodem promocyjnym – np. czy zakłady pojedyncze czy kombi, czy zakłady z kursami minimalnymi czy o określonej wysokości. Nie jest to jednak tak skomplikowane jak może się wydawać. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie bukmachera, a także na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę opinie i sprawdzisz informacje dotyczące interesującego Cię bukmachera.

Pamiętajcie, że z kodu bukmacherskiego możecie skorzystać tylko raz (chyba, że zarejestrujecie się z kodem u różnych bukmacherów). Przeczytajcie więc wszelkie warunki i sprawdźcie kursy, aby jak najlepiej wykorzystać tę promocję. Im wyższy kurs, tym większa szansa na dużą wygraną.

Najlepsze kody bukmacherskie 2018 na rynku

Poniżej krótko opisaliśmy trzech bukmacherów, którzy mają naszym zdaniem najlepsze promocje na kody bukmacherskie.

Fortuna kod bukmacherski 2018

Wpisując specjalny kod promocyjny do Fortuny 2018 dostępny na naszej stronie macie okazję skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz 130 zł na zakład bez ryzyka, czyli 20 zł więcej niż w ofercie standardowej i bonus bez depozytu 10 zł (do wykorzystania w postaci punktów FKP) Możesz też wypróbować bonusu od pierwszego depozytu, który wynosi 100% do 400 zł.

LVBET kod bukmacherski 2018

Ten bukmacher może pochwalić się znakomitym bonusem powitalnym w wysokości 1000 zł – obecnie najwyższym na rynku. Dzięki naszemu kodowi bukmacherskiemu możesz cieszyć się innym bonusem, który nie jest dostępny w regularnej ofercie LVBET. I dodatkowo nie wpłacasz żadnych pieniędzy! O co chodzi? O bonus bez depozytu!

Sprawdź LVBET kod bonusowy 2018. Po jego wpisaniu w formularzu rejestracyjnym zostanie aktywowana promocja i otrzymasz darmowy bonus na start w wysokości 20 zł.

LVBET Bonus Powitalny 2019

Pamiętaj jednak, że gdy założysz konto i wpiszesz kod bukmacherski musisz jeszcze wysłać maila na adres: promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując „Bonus bez depozytu”.

Totolotek kod bukmacherski 2018

25 zamiast 20 zł na zakład bez ryzyka to coś co otrzymasz korzystając z kodu bukmacherskiego w Totolotek. Ta promocja bez depozytu możliwa jest tylko dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem. Dodatkowo przy pierwszym depozycie możesz liczyć na bonus powitalny 100% do 550 zł.

Kody promocyjne 2018

Wiesz już jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi, a także jakie są najlepsze kody promocyjne na rynku. Pamiętaj, że bukmacher co jakiś czas zmienia kody, a więc ulegają one przedawnieniu. Wypełniając formularz rejestracyjny wyświetli się informacja, czy kod jest prawidłowy.

Aby mieć pewność, że korzystamy z dobrego kodu bukmacherskiego warto zajrzeć na naszą stronę i sprawdzić wymagane kody – są one regularnie kontrolowane i wymieniane na nowe. Obecnie obowiązujące znajdziecie z dopiskiem 2018.